צילינדר לדלת

  • מנעול הדלת נתקע וכבר לא עובד באופן תקין?
  • נכנסת לדירה חדשה ומעוניין להחליף צילינדר?
  • מחפש פורץ מנעולים מומלץ, אמין ומקצועי? 

צילינדר לדלת למקסימום ביטחון והגנה. פריצת צילינדר מקצועית, על ידי מנעולן מומחה בפריצת דלתות ומנעולי צילינדר. זמין 24/7 ומגיע באופן מידי ללקוחות באיזור המרכז.
מחירים אטרקטיביים!


זקוק למנעולן מורשה? לחץ כאן
כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים

צילינדר לדלת

צילינדר לדלת

קיימים מגוון סוגי מנעולים בהם ניתן להשתמש לצורך הגנה ושמירה על הבית. אחד מסוגי המנעולים הנפוצים ביותר הוא מנעול צילינדר. יש כמה סוגי צילינדרים בגדלים ובעוביים שונים, אשר מחיריהם שונים בהתאם. בחירה של צילינדר לדלת צריכה לקחת בחשבון את סוג הדלת, ממדיה והחומר ממנה היא עשויה. קיימים צילינדרים אשר לא ניתן לשכפל אותם ללא כרטיס מגנטי מיוחד. מנעולים אלו מעלים את רמת הבטיחות והם יקרים יותר. שכפול של פתח כזה יכול להתבצע רק על ידי מנעולנים מורשים.

צילינדר ובטיחות

לא סתם הפך מנעול צילינדר לפופולרי. כל פורץ מנעולים יסביר לכם כי מנעול זה הוא בין המנעולים הבטוחים ביותר הקיימים. השיטה בה עובד המנעול היא הזזה של פינים באמצעות המפתח, בתוך גליל (צילינדר). הצילינדר מוחזק על ידי מנגנון הנעילה, דבר שמאפשר לו להיות יציב בזמן הזזת המפתח. על גבי מפתח הצילינדר טבועים עיגולים וסימנים, המהווים קוד ייחודי המאפשר פתיחה של הדלת. הכנסה של המפתח לתוך הצילינדר תזיז את הפינים ותאפשר למנגנון הנעילה להיפתח.

מתי מומלץ להחליף צילינדר?

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים הבטוחים והאמידים הקיימים.
יחד עם זאת, קיימים מספר מצבים בהם מומלץ להזמין שירות החלפת צילינדר מקצועי:

במידה ופרצו לבית – במקרה כזה לא ניתן להבטיח שהפורץ לא דאג לשכפל מפתח, ולכן חייבים להחליף את הצילינדר. לא מומלץ לקחת את הסיכון שתהיה פריצה נוספת לבית, ולהתקנה מקצועית כדי להזמין פורץ מנעולים מוסמך.

במקרים של מעבר דירה – לפני כניסה לדירה מומלץ להחליף את מערכת הצילינדר לדלת הבית. גם אם הדיירים האחרונים בדירה יחזירו לך את כל המפתחות שבידם, לא תוכל לדעת עוד כמה מפתחות מסתובבים (אצל דיירים קודמים למשל).

גניבה או אובדן של מפתח – אם היה ברשותך מפתח ואיבדת אותו, קיים סיכון בו הוא ימצא על ידי גנב. לא פעם שומעים על מקרים של פריצות שנעשו ללא נזק לחלונות או לדלת הבית. פריצות בהם היה לפורץ מפתח לבית אינן מוכרות על ידי חברות הביטוח. זול יותר לבצע החלפת צילינדר לדלת מאשר עלות החפצים שעשויים להיגנב.

במקרים בהם נשבר המנעול – מקרה נוסף בו יש לבצע החלפת צילינדר הוא כאשר המנעול תקול או שבור לחלוטין. מקרים כאלו לא קורים לעיתים קרובות כאשר מותקן מנעול צילינדר איכותי בדלת הבית. במידה וקרתה תקלה, מפתח נשבר בתוך המנעול, ניתן לפנות לשירות מנעולן מקצועי ולבקש החלפה של צילינדר.


התקנה והחלפה מקצועית של צילינדר

צילינדר נועד להגן ולשמור עלינו ועל רכושנו. התקנה מקצועית של צילינדר לדלת הבית מהותית לביטחון בני הבית, ולכן כדי להיעזר בשירותיו של פורץ מנעולים מומלץ ומיומן. במידה ואתה זקוק למנעול צילינדר לבית או לרכב פנה לשירות מקצועי שיוכל לייעץ ולהתאים עבורך את מנעול הצילינדר הנכון.


צריך פורץ מנעולים? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצות


מנעולן 24 שעות ביממה


צריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995