החלפת צילינדר

  • מנעול הדלת נשבר? עברת לבית חדש?
  • המפתח נתקע בתוך המנעול?
  • מעוניין להחליף צילינדר? (במחיר אטרקטיבי)

החלפת צילינדר נעשית בקלות ובמהירות, 24 שעות ביממה. לבחירתך, מגוון סוגי צילינדרים באיכויות שונות ובהתאם לתקציבך. תוך 20 דקות ברק המהיר אצלך - מנעולן מומלץ המספק את כל שירותי המנעולנות, בכל איזור המרכז.
המחירים הזולים ביותר!

לקוחות ממליצים על ברק - צפה עכשיו
מחירים ומבצעים!

החלפת צילינדר רב בריח

החלפת צילינדר

על מנת שנחוש בטיחות בבית, אנו חייבים להתקין דלת עם מערכת נעילה והגנה מספקת. חלק עיקרי במערכת נעילה הוא הצילינדר. צילינדר הוא החלק של המנעול אליו נכנס המפתח. מנעול הצילינדר הוא אחד מסוגי המנעולים הנפוצים בעולם, מנעול איכותי ואמין ביותר. לרוב מנעול זה מבטיח שמירה והגנה לאורך שנים רבות. יש מספר מקרים בהם נדרשת החלפת צילינדר בדלת. החלפה זו צריכה להיעשות על ידי גורם מקצועי ומוסמך בלבד. כמה עולה החלפת צילינדר? יש צילינדר ב-250 ש"ח ויש צילינדר ב-750 ש"ח. צפה בסרטון שהכנו עבורך.


צפה עכשיו -
הצילינדרים המומלצים והמשתלמים ביותר!

סוגים שונים של צילינדרים - לא צריך לשלם יקר!

קיימים מגוון רחב של מנעולים הפועלים עם צילינדר, במידות שונות ובדרגות אבטחה שונות. כמה עולה החלפת צילינדר? ישנם מנעולים זולים וישנם מנעולים יקרים יותר. פורץ מנעולים מקצועי ידע לזהות את סוג הצילינדר הדרוש, ולהמליץ על האפשרות המשתלמת ביותר. חשוב להבין, קיימים פערי מחירים גדולים למדי בין מנעולי צילינדרים שונים, ולשיקולו של הלקוח איזה דגם לבחור. ישנם למשל צילינדרים מתקדמים הכוללים כרטיס חכם נגד שכפולי מפתחות, ונועדו למנוע אפשרות את שיכפול המפתח על ידי גורמים לא רצויים. ישנם מנעולים אחרים עם מנגנון כפול. בסופו של דבר, רק הלקוח בוחר מה מתאים לו וכמה ברצונו לשלם.החלפת צילינדר מולטילוק


מתי מומלץ לבצע החלפת צילינדר?
  • אבדן של מפתח/ גניבה – במקרים בהם אתה לא מצליח להיזכר איפה שמת את המפתח, ולא מצליח למצוא אותו בשום מקום. או לחליפין אתה חושב כי יש סיכוי שהוא נגנב, מומלץ לשקול החלפת צילינדר בדלת. קיים סיכון גדול כי איבדת את המפתח בסמוך למקום מגוריך, והוא ימצא על ידי פורץ שיעשה בו שימוש.

  • מעבר דירה – במידה ואתה עובר לדירה חדשה, בה התגוררו לפניך דיירים אחרים, מומלץ להחליף צילינדר. זה לא משנה כמה עולה החלפת צילינדר. אינך יכול לדעת כמה דיירים התגוררו לפניך בדירה, ולא היית רוצה לחשוב שלכולם יש מפתח לדירה בה אתה נכנס לגור. החלפת צילינדר בדלת תבטיח לך שקט וביטחון מדאגות.

  • פריצה לדירה – מקרה נוסף בו מומלץ להחליף את הצילינדר בדירה הוא במקרה ופרצו לך לדירה. במקרה כזה יש סיכוי שהפורץ דאג לשכפל את המפתח, והוא יכול להיכנס לדירה בכל עת שיחפוץ בכך, ובקלות. החלפת הצילינדר תבטיח לך שלא יתאפשר לפרוץ שוב בקלות.

  • תקלה בצילינדר – החלפה של צילינדר מומלצת כאשר יש תקלה במנעול הצילינדר הקיים. במידה והניסיון לפתוח את הדלת לא פשרי, או שהמפתח לא נכנס במנעול, מומלץ לבדוק אפשרת של החלפת צילינדר.
החלפת צילינדר מקצועית

התקנת צילינדר בצורה מקצועית היא זו שתבטיח כי ביתך שמור ומוגן מפריצות. יש באפשרותך לנסות ולהחליף לבד את הצילינדר. הדבר כרוך בביצוע פעולות שאם לא יודעים בדיוק כיצד לבצע אותן, הדבר עשוי לגרום נזק למנעול. החלפת הצילינדר דורשת שימוש בציוד מקצועי , אחרת עשויה לפגוע ברמת הבטיחות של מנגנון הנעילה. הדרך היעילה והבטוחה להחליף צילינדר היא להזמין חברה מקצועית, המתמחה ומיומנת בכך. החלפת צילינדר בדלת מותרת למנעולן מורשה, אשר יש בידו אישור ממשטרת ישראל.


החלפת צילינדר מגנום

החלפת צילינדר YALE

למה לעבוד דווקא עם ברק? לחץ כאן✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995