מנעולן מורשה

  • זקוק למנעולן אמין ומקצועי?
  • מחפש מנעולן אשר פועל תחת אישור משטרה?
  • איש מקצוע מוסמך ומיומן, שיגיע באופן מיידי?

ברק המנעולן - מנעולן מורשה בדרך אליך! מומחה בפתרון תקלות במנעולים, פריצת דלתות, רכבים, החלפת צילינדר, פריצת רב בריח ועוד. זמין 24/7 באיזור המרכז.
מחירים אטרקטיביים במיוחד!


זקוק למעולן מקצועי? לחץ לפרטים
כמה עולה פורץ מנעולים? צפה במחירון שטח

מנעולן מורשה

מנעולן מורשה       

מקצוע המנעולנות בארץ הוא מקצוע מפוקח. על מנת להיות מוכר כמנעולן מורשה, ולעבוד על פי החוק, עליך להחזיק באישור מטעם משטרת ישראל. הסמכה זו מהווה תעודת יושר, המעידה על אי קיום עבר פלילי, ועל אמינות איש המקצוע. מומלץ שלא להעסיק מנעולן אשר אין בידו את אישור המשטרה.

מקצועיות מנעולן מורשה

מרבית המקומות המספקים הכשרה למנעולנים מחייבים אישור משטרה כתנאי מקדים ללימודים. מנעולן אשר אינו מוכר כמנעולן מורשה בעתם לא יכול לרכוש הכשרה מקצועית. הכשרה מקצועית היא זו שהופכת מנעולן למנעולן מקצועי, אשר מומלץ לפנות אליו במידת הצורך. במסגרת ההכשרה המקצועית מקבל המנעולן כלים מקצועיים ולומד שיטות וטכניקות שונות לפתרון בעיות. חשוב לוודא כי פונים בעת הצורך למנעולן דלתות מורשה אשר ותיק ומנוסה בעבודתו. מנעולן ותיק ומנוסה ידע לאבחן את הבעיה, ולפתור אותה בצורה יעילה ומהירה.

מדוע חשוב לפנות למנעולן מורשה

יש חשיבות גדולה בפניה רק למנעולן דלתות בעל אישור משטרה. מנעולן שאינו מורשה פועל לפי החוק. פעמים רבות מנעולנים שאינם מורשים מציעים מחרים מאוד נמוכים ללקוחות, על מנת לזכות בלקוחות. מנעולנים אלו עשויים לעשות נזק למנעול ולדלת, באם יבצעו עבודה חובבנית. מנעולן בעל אישור לא יהסס להציג אותו אם יתבקש וסביר שיעשה זאת גם קודם לכן. מנעולנים מודעים לעובדה שאישור זה נדרש מהם והם מציגים אותו ללקוחות באתרים ובפרסומים שלהם. לעיתים אנשים מזמינים מנעולן שאינו מורשה מבלי לשים לב, ולאחר מכן נאלצים לשלם מחיר כבד על תיקון הנזק שנעשה.

מנעולן דלתות מקצועי

מנעולן דלתות מקצועי מספק מגוון שירותי מנעולנות. השירותים כוללים מכירה של מנעולים מסוגים שונים, מנגנוני נעילה מתקדמים, תיקון של מנעולים, ביצוע החלפת מנעולים. מנעולן דלתות מספק שירות פריצת מנעולים ופריצת דלתות. יש מנעולנים המספקים שירות פריצת דלתות בית בלבד, ואחרים מספקים שירות גם עבור פריצת רכבים. שירות נוסף המספק מנעולן הוא שירות פריצה של כספות. קיימות כספות בעלי מנגנוני נעילה מאוד מתקדמים ומורכבים, ומנעולן מקצועי אמור להיות מסוגל לפרוץ לכספת במידת הצורך. מנעולנים מספקים שירות של שכפול מפתחות מסוגים שונים, שכפול של שלטים עבור שערים ורכבים, קודנים אלקטרונים ועוד.

שיטות מנעולנות מתקדמות


תחום המנעולנות הוא תחום אשר התפתח מאוד עם השנים, וחשוב לפנות לאיש מקצוע אשר מתעדכן ולומד את התחום כל הזמן. מנעולן אשר אינו עובד באופן קבוע לא יכיר את כל סוגי המנעולים החדשים הקיימים בשוק, ולא יוכל לתת מענה במידת הצורך. יש חשיבות בקבלת הכשרה מקצועית בסיסית לצד המשך לימוד והתעמקות בפתרון בעיות מורכבות. מנעולן דלתות מקצועי ידע להתמודד גם מול מערכות נעילה אלקטרוניות, לשחזר קודים שנשכחו או נעלמו וכדומה.

 צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995