פורץ דלתות

  • ננעלת מחוץ לבית ואין לך דרך להיכנס?
  • שכחת את צרור המפתחות של הרכב בתוכו?
  • זקוק לשירות פריצת דלתות באופן בהול?

פורץ דלתות מקצועי ומיומן יוכל לפתור לך כל בעיה ברגע! פריצת דלתות מכל סוג, באופן מקצועי, אשר אינו גורם נזק לדלת! שירות זמין ומיידי 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. מחירים אטרקטיבים ביותר!

>> זקוק לשירות מנעולן מוסמך? לחץ כאן
>> לפרטים אודות פריצת דלת רב בריח - לחץ

פורץ דלתות מקצועי

אנו נוהגים להגן על ביתנו, על רכושנו ועל על עצמנו באמצעות מנעולים מערכות ומנגנוני נעילה שונות. משקיעים בציוד יקר ומתקדם, אשר יבטיח את תחושת הביטחון ויגן מפני גורמים זרים לא רצויים. מנעולים אלו עושים עבודתם נאמנה, איכותיים, עמידים, וקשים מאוד לפריצה. יש פעמים בהם נרצה אנחנו כבעלי הרכוש לפרוץ את הדלת מסיבות מגוונות. בפעמים אלו מומלץ להזמין שירות של פורץ דלתות מקצועי.

מתי נזמין שירות פריצת דלתות

ישנם לא מעט מצבים בגללם אנשים מזמינים שירותי פריצה של דלתות. אנשים נוטים לאבד את המפתחות שלהם, ולמצוא את עצמם מחוץ לבית או מחוץ לרכב נעול. במקרים אחרים דלת יכולה להינעל במפנים כאשר אין אפשרות לפתוח אותה. פריצה של דלתות לרוב היא מעשה הדורש מענה מידי. יש מקרים בהם פריצה של דלת יכולה להיות פתרון מציל חיים. מקרים של שריפה בבית או ילד שנשכח ברכב שננעל מחייבים הזמנת שירות פריצת דלתות מקצועי. פריצה של דלתות צריכה להיעשות באופן מקצועי, אחרת סביר שתגרום נזק, ולא בטוח שתשיג את המטרה.

מי הוא פורץ דלתות

פורץ דלתות הוא בעצם מנעולן. אדם המתמחה בתחום המנעולים, אם מנעולים המשמשים לנעילת דלתות בתים, או מנגנוני נעילה של רכבים. מנעולן מקצועי מכיר את מגוון סוגי המנעולים ומנגנוני הנעילה, יודע לתקן ולהחליף אותם. אחד מתחומי ההתמחות של מנעולנים הוא פריצת דלתות. פורץ דלתות מקצועי יוכל לפרוץ עבורכם במידת הצורך את דלת הבית או הרכב, וזאת מבלי שיעשה נזק לרכושכם. מנעולנים מספקים שירותי מנעולנות רבים נוספים. בין השירותים מכירה של מנעלים, תיקון תקלות שונות במנעולים, החלפת מנגנוני נעילה, פריצת מנעולים, פריצת כספות ממגוון סוגים, שכפול מפתחות, תיקון שלטים ועוד.

מה כוללת פריצת דלת

פריצה של דלת באופן מקצועי, על ידי איש מקצוע, אינה אומרת פשוט שבירה של המנעול. פעלה כזו אולי תביא לפתיחת הדלת אך תעשה נזק לנעול ולפעמים גם לדלת. פריצה של דלתות דורשת מומחיות ומקצועיות. הפריצה כוללת פירוק של מנגנון הדלת, הוצאת הצילינדר, החלפתו במידת הצורך, והסטת הבריח מהמשקוף עד לפתילת הדלת.

החלפת צילינדר

פעמים רבות פריצת דלתות דורש החלפת צילינדר. החלפה זו צריכה להיעשות על ידי פורץ דלתות מקצועי ומוסמך בלבד. את ההחלפה יש לבצע לאחר שנבדקה ההתאמה של הצילינדר לדלת. לאחר ההתקנה יש לוודא כי הדלת הותקנה חזרה בצורה תקינה. קיימים מספר סוגים של צילינדרים המתאימים לדלתות שונות. זמינות ללקוחות מנעולן אמור לספק שירות ללקוחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מנעולן מקצועי יגיע מייד, יאבחן אל הבעיה, ויציע מספר פתרונות אפשריים.

צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 20 דקות אצלך (או קודם)

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


מבצע מנעולן מומלץ

צריך מנעולן?

התקשר עכשיו
054-9317995