מנעולן מקצועי

  • זקוק לפריצת מנעול מורכב במיוחד?
  • מחפש מנעולן מקצועי המנוסה בפריצת רכבים?
  • איש מקצוע מיומן, אמין, המוסמך באישור משטרה?

ברק המהיר, מנעולן מקצועי, ותיק, מיומן ומנוסה. מומחה במיגון, פתרון תקלות בתמנעולים, פריצת דלתות ורכבים, ביעילות וללא גרימת נזק. זמין ללקוחות באיזור המרכז 24/7.
באישור המשטרה ובמחיר סופר אטרקטיבי


לחץ לפרטים אודות פורץ רכבים
לפרטים אודות פריצת דלתות - לחץ כאן

מנעולן מקצועי
       
פעמים רבות, עקב צורך בפריצת דלת, שכפול מפתח, החלפת מערכת נעילה, פריצה לכספת, ועוד הרבה סיבות אחרות, אתה נזקק לשרותיו של מנעולן מקצועי. איש מקצוע שעבר הכשרה מקצועית, ויכול להציג תעודת הסמכה.

הכשרה מקצועית

מנעולן מקצועי הוא אדם אשר קיבל הכשרה במוסד לימוד מקצועי. קיימים כמה מקומות המספקים הכשרה למנעולנים. במסגרת ההכשרה מועבר ידע תאורטי ומקצועי בתחום המנעולנות, ניתנים כלים לפתרונות, ונלמדים דרכי מנע. קורס מנעולן מקצועי כולל לימוד של כל סוגי המנעולים, מערכות נעילה שונות, סוגי מפתחות, שכפול מפתחות, סוגי דלתות, פירוק והרכבת צילינדרים ועוד. בתום הקורס נערכת בחינה מעשית.

סוגי מנעולים

קיימים כמה סוגי מנעולים. אחד הסוגים הנפוצים הוא מנעול צילינדר. מנעול זה מנעול חזק במיוחד, יתרון נוסף הוא האפשרות לרכוש מנעול צילינדר אשר אינו ניתן לשכפול. מנעול המיוחד לשימוש בבתים. מנעול נוסף הוא מנעול לשונית. מנעול פשוט וזול יותר לעומת מנעול הצילינדר. בעל מנגנון נעילה פשוט. מנעול אחר קרוי מנעול עליון. זהו מנעול הממוקם בגובה הכתפיים ומותקן לרוב בדלתות עץ. מנעל המהווה מנעול נוסך ולא ישמש כמנעול עיקרי בדלת. קיים סוג אחר של מנעולים אשר נקרא מנעולים חבויים. מנעולים אלו מותקנים בתוך דלתות הזזה והם מופעלים באמצעות לחיצה על כפתור.

מגוון שירותי מנעולנות

מנעולן מקצועי הוכשר לבצע מגגון רחב של שירותים. במידה ואתה זקוק לשירות של החלפת צילינדר, מנעולן מקצועי יוכל לעזור לך. מקרה אחר בו מומלץ להזמין מנעולן הוא במידה ואתה זקוק לפריצת פלדלת. מנעולן אמור להכיר את מגוון סוגי מנגנוני הנעילה, כולל המתקדמים ביותר. שירותי פריצת מנעולים כוללים אבחון של סוג מנגנון הנעילה, ותיקון הבעיה או החלפת המנעול. מנעולן מתמחה בתיקון בעיות של מנעולים מסוגים שונים. שירותי החלפת מנעול, תיקון ופריצת מנעול ניתנים גם עבור מנעולים בדלתות הבית, וגם עבור מנעולים ברכב. כאשר מזמינים שירות, חשוב לוודא כי מדובר בגורם מקצועי. שירות חובבני בתחום המנעולנות יכול לעשות נזק למנעול או לרכוש יקר ערך אחר.

זמינות ללקוחות

אחד מהדברים החשובים במנעולן הוא היותו זמין ללקוחות. לרוב שירותי מנעולן נדרשים בשעות לא סטנדרטיות, וחשוב לבחור איש מקצוע שמספק שירות 24 שעות ביממה. במידה ותזדקק לפריצת דלת, לא תרצה להמתין כמה שעות עד שתוכל להיכנס הביתה. קיימים ספקים רבים המספקים שירותי מנעולן, ומומלץ לבחור ספק הסמוך למקום מגוריך.

 צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995