החלפת מנעולים

  • מעוניין להחליף מנעול בבית?
  • המנעול הישן נשבר? עברת לדירה חדשה?
  • מחפש מנעולן מומלץ, אמין ומקצועי?
    (במחיר אטרקטיבי)

ברק המהיר מספק שירות החלפת מנעולים בצורה מהירה וסופר מקצועית. החלפת מנעול (או תיקון מנעול) בצורה חלקה ומקצועית ללא נזקים מיותרים לדלת. מנעולן מומלץ אצלך תוך 15 דקות, בכל איזור המרכז.
מחירים אטרקטיביים והוגנים

כמה עולה מנעול חדש? מחירון עדכני
הצילינדרים המומלצים ביותר - סרטון חדש!

החלפת מנעולים

החלפת מנעולים היא פעולה הדורשת מומחיות והתמקצעות. יש חשיבות גדולה לכך שהחלפת המנעול תתבצע על ידי גורם מקצועי. מנעול מיועד לשמירה על דיירי הבית ועל החפצים והרכוש בו. התקנה לא מקצועית של מנעול בדלת יכולה להוות פתח לפריצה. במידה ויש צורך להחליף מנעולים, חשוב לפנות למנעולן מומחה. חשוב לוודא שאיש המקצוע שאתה בוחר להזמין הוא ותיק, מקצוען ואמין.


החלפת מנעולים מסוג מולטילוק

מתי מומלץ להחליף מנעול?

יש סיבות שונות שבגללן אנשים מחליפים מנעולים:  
  • מנעול תקול – מנעולים איכותיים עמידים לאורך זמן, אך גם במנעולים איכותיים קורות לפעמים תקלות. כמובן שלא כל תקלה מצריכה החלפת מנעול, וחשוב להתייעץ עם מנעולן מוסמך. פעמים רבות גורם מקצועי יוכל לפתור את התקלה בקלות ובמהירות.

  • מעבר דירה – כאשר אתה עובר דירה, הדבר הבטוח הוא להחליף את המנעולים. גם אם מדוב ר על דירה חדשה, אינך יכול להיות בטוח שרק לך נמסרו המפתחות. כאשר מדובר על דירה שהתגוררו בה קודם דיירים אחרים, ודאי שמומלץ לבצע החלפת מנעולים.

  • שיפוץ דירה או עסק – במידה והתבצע בבית שיפוץ, קיים סיכון בו אחד מאנשי המקצוע שהיו בדירה שכפלו את המפתח.

  • החלפת דיירים – תחלופה של דיירים בדירות משותפות היא דבר שקורה לעיתים קרובות. בכל מקרה של תחלופה מומלץ לבצע החלפה של המנעולים בדירה. מנעולן מומלץ יוכל להחליף צילינדר בעלות נמוכה יחסית.

  • שינוי מנגנון הנעילה – לפעמים רוצים לבצע החלפת מנעול לטובת מנעול מתקדם יותר. קיימים מנעולים אשר אינם מצריכים נשיאה של מפתח, ומקלים מאוד על הדיירים. מנעולים דיגיטליים, מנעולים אלקטרונים וכדומה. 

האם חייבים להחליף?


יש מצבים בהם מומלץ להחליף את המנעול, מצבים של מעבר דירה או מצבים בהם רוצים לשדרג את מנגנון הנעילה. במצבים אחרים, בהם מדובר על תקלה, יתכן ואין צורך להחליף את המנעול. הזמנת איש מקצוע תאפשר לך לקבל אבחנה מה מומלץ לעשות. לפעמים עלות תיקון של מנעול היא כה גבוהה, עד שמומלץ ויעיל יותר כבר לבצע רכישה של מנעול חדש. בפעמים אחרות עדיף להשקיע ולתקן את מנגנון הנעילה, ולהימנע בשלב זה מהחלפתו.

צפה עכשיו -
המנעולים המומלצים ביותר! (מהזול ליקר)
החלפת מנעולים מקצועית

החלפת מנעולים לרכב ולאופנוע


החלפת מנעולים לרכב היא שירות שניתן 24 שעות ביממה, בכל איזור המרכז. הצורך בהחלפה של מנעול בכלי רכב נובע מסיבות דומות. מנעול שאינו מתפקד כהלכה, מפתח שנגנב או אבד, או לאחר העברת בעלות של כלי הרכב. החלפת מנעולים לרכב דורשת התמחות ולא כל מנעולן יכול לבצע אותה. חשוב לפנות לאיש מקצוע המתמחה בהחלפה של מנעולים לכלי רכב, כדי לא לגרום נזק מיותר (או לבזבז זמן יקר).

שירות החלפת מנעולים מקצועי

במידה ואתה זקוק לשירות החלפת מנעול - בבית, בעסק או ברכב שלך - מומלץ לפנות לשירות מקצועי. ברק המנעולן מספק שירות סופר אמין וסופר מקצועי, 24 שעות ביממה. מנעולן מומלץ הפועל באישור של משטרת ישראל.

למה לעבוד דווקא איתנו?
צפה בסרטון קצר


החלפת מנעולים עם ברק המהיר


צריך מנעולן מומלץ?
רק ברק המהיר!
✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995