החלפת מנעולים

  • מעוניין להחליף מנעול בבית? להחליף מנעול ברכב?
  • נתקע לך המפתח בתוך המנעול? המפתח אבד?
  • מחפש מנעולן מהיר, אמין ומקצועי? (במחיר אטרקטיבי)

אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בצורה סופר מקצועית. ברק המהיר יחליף לכם מנעול (או יתקן את המנעול) בצורה חלקה ומהירה וללא נזקים מיותרים לדלת. מחירים סופר אטרקטיביים!

>> לפרטים אודות מנעולן 24 שעות - לחץ כאן
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים
  

החלפת מנעולים

החלפת מנעולים היא פעולה הדורשת מומחיות והתמקצעות. יש חשיבות גדולה לכך שהחלפת המנעול תתבצע על ידי גורם מקצועי. מנעול מיועד לשמירה על דיירי הבית ועל החפצים והרכוש בו. התקנה לא מקצועית של מנעול בדלת יכולה להוות פתח לפריצה. במידה ויש צורך להחליף מנעולים, חשוב לפנות למנעולן מומחה. חשוב לוודא שאיש המקצוע שאתה בוחר להזמין הוא ותיק, מקצוען ואמין.

מדוע להחליף מנעול?

יש סיבות שונות שבגללם אנשים מעוניינים להחליף מנעולים:  
  • מנעול תקול – מנעולים איכותיים עמידים לאורך זמן, אך גם במנעולים איכותיים קורות לפעמים תקלות. כמובן שלא כל תקלה מצריכה החלפת מנעול, וחשוב להתייעץ עם מנעולן מוסמך. פעמים רבות גורם מקצועי יוכל לפתור את התקלה בקלות ובמהירות.  
  • מעבר דירה – כאשר אתה עובר דירה, הדבר הבטוח הוא להחליף את המנעולים. גם אם מדוב ר על דירה חדשה, אינך יכול להיות בטוח שרק לך נמסרו המפתחות. כאשר מדובר על דירה שהתגוררו בה קודם דיירים אחרים, ודאי שמומלץ לבצע החלפת מנעולים. 
  • שיפוץ דירה או עסק – במידה והתבצע בבית שיפוץ, קיים סיכון בו אחד מאנשי המקצוע שהיו בדירה שכפלו את המפתח.
  • החלפת דיירים – תחלופה של דיירים בדירות משותפות היא דבר שקורה לעיתים קרובות. בכל מקרה של תחלופה מומלץ לבצע החלפה של המנעולים בדירה.
  • שינוי מנגנון הנעילה – לפעמים רוצים לבצע החלפת מנעול לטובת מנעול מתקדם יותר. קיימים מנעולים אשר אינם מצריכים נשיאה של מפתח, ומקלים מאוד על הדיירים. מנעולים דיגיטליים, מנעולים אלקטרונים וכדומה. 
האם חייבים להחליף?

יש מצבים בהם מומלץ להחליף את המנעול, מצבים של מעבר דירה או מצבים בהם רוצים לשדרג את מנגנון הנעילה. במצבים אחרים, בהם מדובר על תקלה, יתכן ואין צורך להחליף את המנעול. הזמנת איש מקצוע תאפשר לך לקבל אבחנה מה מומלץ לעשות. לפעמים עלות תיקון של מנעול היא כה גבוהה, עד שמומלץ ויעיל יותר כבר לבצע רכישה של מנעול חדש. בפעמים אחרות עדיף להשקיע ולתקן את מנגנון הנעילה, ולהימנע בשלב זה מהחלפתו.

החלפת מנעולים לרכב ולאופנוע

החלפת מנעולים לרכב היא שירות שניתן 24 שעות ביממה, בכל איזור המרכז. הצורך בהחלפה של מנעול בכלי רכב נובע מסיבות דומות. מנעול שאינו מתפקד כהלכה, מפתח שנגנב או אבד, או לאחר העברת בעלות של כלי הרכב. החלפת מנעולים לרכב דורשת התמחות ולא כל מנעולן יכול לבצע אותה. חשוב לפנות לאיש מקצוע המתמחה בהחלפה של מנעולים לכלי רכב, כדי לא לגרום נזק מיותר (או לבזבז זמן יקר).

שירות החלפת מנעולים מקצועי

במידה ואתה זקוק לשירות החלפת מנעול - בבית, בעסק או ברכב שלך - מומלץ לפנות לשירות מקצועי. ברק המנעולן מספק שירות סופר אמין וסופר מקצועי, 24 שעות ביממה. מנעולן מומלץ הפועל באישור של משטרת ישראל.


צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995

✔ תוך 20 דקות אצלך (או קודם)

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


מבצע מנעולן מומלץ

צריך מנעולן?

התקשר עכשיו
054-9317995