שכפול מפתחות

  • אבד לך המפתח? נאבד לך השלט?
  • מעוניין לשכפל את המפתח לבית?
  • מחפש שירות שכפול מפתחות עד הבית? (תוך 15 דקות)

כיום כבר לא צריך לחפש חנות מנעולים כדי לשכפל מפתח! ברק המהיר, מנעולן ברמת גן באישור המשטרה, יוכל להגיע עד אליך תוך 15 דקות ולבצע שכפול מפתחות לבית על המקום.
שירות זמין ומקצועי 24 שעות ביממה!

כמה עולה שכפול מפתחות? צפה במחירון

מנעולן ברמת גן 24/7          

לשים מנעול על הדברים החשובים לנו, בית, רכב, כספת, מגירה עם מסמכים חשובים וכדומה, מבטיח כי רכושנו יהיה מוגן מפריצה ומחדירה של גורמים לא מורשים. יחד עם זאת, מפתחות נוטים ללכת לאיבוד, ולכן חשוב מאוד לדאוג כי בכל עת יהיו בידינו כמה וכמה עותקים של המפתח. בין אם מדובר על מפתחות לבית, מפתחות לרכב או לכספת, רצוי כי יהיו בידינו כמה עותקים, על מנת שלא נזדקק לשירותי פריצה.

צריך מנעולן ברמת גן?
צפה בסרטון קצר שיחסוך  זמן וכסף! (02:15)מנעולן ברמת גן והסביבה


עותק לכל משתמש


עבור אנשים שגרים באותו בית או לחליפין משתמשים באותו רכב, חשוב שיהיה בידכם לפחות עותק של מפתח עבור כל משתמש. שכפול מפתח במעוד מועד יכול מאוד להקל על חיי היום יום, ולאפשר לכל דייר או נוסע גמישות מלאה. באם עברת לדירה חדשה או רכשת רכב חדש, רצוי מיד לגשת אל מנעולן או להזמין שירות של מנעולן עד הבית, על מנת שיצור עבורך כמה מפתחות לבית או לרכב.


שכפול מפתח - כיצד זה מתבצע

מרבית המנעולנים מבצעים שכפול מפתח בעזרת מכשור מקצועי. על מנת שלכפל מפתח יש צורך להביא את המפתח הקיים למנעולן, והוא משכפל אותו בעזרת מכונת חריטה מקצועית. במסגרת תהליך שכפול מפתח שמים את המפתח במכונה בסמוך למפתח חדש, נטול חריצים ומובלטות, ומכונה זו דואגת לייצר במפתח החדש את החריצים ואת מבנה המפתח הקיים. בתום שלב החריטה מבצע המנעולן שיוף למפתח, על מנת שידמה בדיוק למפתח הקיים. תהליך השיוף מתבצע באמצעות מברשת פלדה אשר נעה על ציר מסתובב. תהליך השיוף הוא זה שמבטיח כי המפתח יוכל לעבוד באופן תקין.


מנעולן ברמת גן - על מה חשוב לשים דגש?

חשוב מאוד לפנות רק אל מנעולן ברמת גן אשר מוסמך הוסמך כחוק. לא כל מנעולן שמתיימר להיות מסוגל לשכפל מפתחות אכן עושה עבודה מקצועית וטובה. אם שכפול מפתחות לא יעשה בצורה נכונה אתה עשוי למצוא עצמך עם מפתח שלא פותח את הדלת, ותמצא את עצמך תקוע מחוץ לדלת נעולה. כמו כן יש שוני בין סוגי המנעולים וסוגי המפתחות אותם יש צורך לשכפל. מנעולן ברמת גן שעבר הכשרה מקצועית מתאימה, ידע לשכפל מפתח עבור כל מנעול מכל סוג.שירות עד בית הלקוח! (הכי נוח שיש)

יש מנעולנים אשר על מנת לשכפל מפתח יש צורך להגיע אליהם לחנות, ואילו מנעולנים אחרים מספקים שירות זה עד הבית - כמו מנעולן ברמת גן. השירות של ברק המהיר מאפשר ללקוח נוחות מרבית, והוא נענה לכל קריאה לצורך שכפול מפתח תוך מקסימום עשרים דקות. אנו משכפלים את כל סוגי המפתחות ב- 100% סיכויים כי המפתח החדש יהיה תואם בדיוק למפתח הקיים.


צריך מנעולן ברמת גן והסביבה?
התקשר עכשיו אל ברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995