פריצת מנעולים

  • נתקעת מחוץ לבית? הדלת נטרקה?
  • מחפש פורץ מנעולים מומלץ? (אמין ומקצועי)
  • שירות מהיר, יעיל ואפקטיבי?

ברק המהיר מספק שירות פריצת מנעולים במהירות הבזק! תוך 15 דקות אצלך על טוסטוס - מנעולן אמין, ותיק ומיומן. פריצת כל סוגי המנעולים על המקום תוך דקות. זמין עבורך 24 שעות ביממה בכל איזור המרכז.
מחירים סופר אטרקטיביים


כמה עולה פורץ מנעולים? צפה במחירון
המון לקוחות ממליצים על ברק - שווה צפייה

פריצת מנעולים ע"י מנעולן מוסמך

פריצת מנעולים הוא שירות מקצועי הניתן על ידי מנעולן מוסמך. ישנן מגוון סיטואציות בחיים (בד"כ פחות נעימות) בהן אנו נדרשים לשירות פריצת מנעולים. חשוב להזמין מנעולן מקצועי, אשר יגיע מהר, יאבחן את הבעיה, ובמידת הצורך יפרוץ את המנעול. שירות פריצת מנעולים הוא שירות המחייב אישור רשמי של משטרת ישראל, ומתקבל לאחר הכשרה וביצוע ביקורות.

פריצת מנעולים בבתים

בתים ודירות דורשים הגנה, גם על הרכוש הנמצא בתוכם, וגם כמובן על מנת להבטיח את בני הבית המתגוררים בהם. נעילה היא דבר חשוב ביותר לצורך הגנה, ואנשים משקיעים באבטחת הבית באמצעות התקנת דלתות חזקות ומערכות נעילה מתקדמות. יש מצבים בהם נדרש שירות של פריצת המנעול בבית. אם זה בגלל מפתח שאבד או נגנב, בית שננעל, מפתח שנתקע בחור המנעול וכדומה. בפעמים אלו, על מנת שייפרץ המנעול תחת מינימום נזק למנעול ולדלת, יש להזמין שירות פריצת מנעולים מקצועי.

למה להזמין דווקא את ברק? חסוך עכשיו הרבה כסף:

פריצת מנעולים במחירים אטרקטיביים


פריצת רכבים

בתים ודירות הם לא הדבר היחיד הזקוק מידי פעם לפריצה. גם רכבים הם פריט המאובטח באמצעות מערכת נעילה, אשר לעיתים מתקלקלת מסיבות שונות. שירות פריצת רכבים הוא שירות הניתן על ידי מנעולן מקצועי, המתמחה בפריצה של מנעולי רכבים ומנגנוני נעילת רכבים. יש חשיבות רבה בפניה לגורם מקצועי לטובת פריצת רכב. ניסיון לריצה על ידי גורם חובבני שאינו מוסמך, עשויה לגרום למנעול הרכב נזק בלתי הפיך, אשר יצריך החלפה של כל מנגנון הנעילה.

פריצת מנעול כספת

תחום התמחות נוסף בו עוסקים מנעולנים הוא תחום הכספות. כספות משמשות לשמירה על חפצים יקרים, מסמכים חשובים ופריטים שאנחנו רוצים להגן עליהם מסיבות שונות. קיים מגוון גדול של כספות ביתיות שונות, ובכל אחד מהם מנגנון נעילה שונה. בפעמים בהם לא ניתן לפתוח את הכספת, נדרש להזמין שירות של פריצת מנעול הכספת. פורץ כספות ידע לאבחן מה הגורם לבעיה, ומה נדרש לבצע על מנת לפרוץ אץ הכספת מבלי לגרום לה נזק. יש כספות הפועלות עם מנגנוני נעילה הכוללים מפתח, לעומת כספות עם מנגנוני נעילה אלקטרונים. במצב בו קיים קוד נעילה שנשכח על ידי בעליו, גורם מקצועי ידע כיצד לשחזר אותו, וכך לפרוץ לכספת.

מנעול חדש לא צריך להיות יקר! אלו המנעולים המומלצים:מחירים ומבצעים - לחץ כאן

ברק המנעולן - מגוון שירותי פריצת מנעולים

חברת ברק המנעולן מספקת ללקוחותיה שירות פריצה של מנעולים מכל הסוגים. צוות החברה מומחה בפריצת מנעולים מורכבים ומערכות נעילה מתקדמות. המנעולנים בחברה הוכשרו באופן מקצועי והן עוברים הכשרות והדרכות מקצועיות שוטפות. פריצת המנעול מתבצעת במקצועיות, ביעילות ותוך שמירה מקסימאלית על הרכוש מפגיעה כתוצאה מהפריצה. בנוסף לשירות פריצה של מנעולים מספקת החברה שירות תיקון מנעולים, החלפת מנעולים, פריצת דלת פלדלת וכדומה. החברה מספקת שירות ללקוחותיה שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה. שירות ניתן ללקוחות באזור המרכז והסביבה.

צריך מנעולן מומלץ? התקשר לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995