פריצת כספות

  • אינך מצליח לפתוח את הכספת?
  • הקוד נשכח או אבד? יש בפנים משהו חשוב?
  • צריך שירות פריצת כספות מקצועי?

פריצה מקצועית של כספות מכל הסוגים, באופן מקצועי, ללא נזקים מיותרים. פורץ כספות מוסמך על ידי משטרת ישראל, המומחה בפריצה לכל סוגי הכספות. שירות זמין ומיידי 24/7.
פריצת כספות לא צריכה להיות יקרה!


צריך פורץ כספות? לחץ כאן
כמה עולה פריצת כספות? מחירים ומבצעים


פריצת כספות

פריצת כספות מקצועית

פריצת כספות ע"י פורץ כספות מקצועי


כספות משמשות לשמירה על חפצים יקרים, מסמכים חשובים, רכוש יקר ערך וכדומה. לעיתים יש צורך במסמכים אלו באופן דחוף, ודווקא כאשר מנסים לפתוח מהר את הכספת, קורית תקלה. בפעמים אחרת לא מוצאים את המפתח של הכספת, ואין דרך אלא לפרוץ אותה. בפעמים אחרות שוכחים את קוד הפתיחה של הכספת. מנגנוני נעילה של כספות הם דבר שכמובן עשוי להתקלקל מידי פעם מסיבות שונות. בכל מקרה בו לא ניתן לפתוח את הכספת, ניתן לפנות לשירות של פורץ כספות. הניסיון לפתוח לבד כספת שלא באמצעות מפתח או כרטיס עשוי לגרום לה נזק. פריצה של כספת דורשת מיומנות ומומחיות.

סוגים של כספות

יש מגוון סוגי כספות בעלי מנגנוני נעילה שונים. פורץ כספות מקצועי אמור להכיר את מגוון סוגי הכספות, ולדעת כיצד לסייע במקרה של תקלה. יש כספות אשר ניתנות לפתיחה באמצעות כרטיס מגנטי מיוחד. במידה והכרטיס נאבד או נשחק, פורץ כספות מקצועי יוכל לשחזר עבורך את הקוד. סוגים אחרים הם כספות עם מנעול צילינדר, מנעול ביומטרי, מנעול דיגיטלי, ומנעול חשמלי. במקרים מסוימים נעשה שימוש בכמה סוגי מנעולים, ונדרשת הבנה מקצועית על מנת להצליח לפרוץ אותם. כספות הן מטבען קשות מאוד לפריצה. מטרת הכספת היא להגן על הרכוש שנמצא בה, ולכן היא עשויה מחומר שלא ניתן לחדור אליו. רק שירות של איש מקצוע המומחה בפריצה של כספות יוכל לסייע בידך לפרוץ אל הכספת.

שירות פריצת כספות

פריצת כספות מקצועית

במידה ואתה זקוק לשירות של פריצת כספות, יש לפנות לגורם מקצועי ומוסמך. רק פורץ כספות מקצועי שעבר הכשרה יוכל לפרוץ עבורך את הכספת מבלי שיגרם לה נזק. גורם חובבן עשוי לעשות לכספת נזק שיעלה לך הרבה מאוד כסף. גורם מקצועי עובר בקרות של משטרת ישראל, וחשוב לוודא שאכן קיימת בידיו תעודת הסמכה. פריצת כספות מקצועית היא הפתרון הנכון, היעיל, הזול והמקצועי במקרה שבו צריך לפרוץ את הכספת.

תהליך פריצת כספות

תהליך של פריצת כספות מקצועי מתחיל באבחון של סוג הכספת וסוג מנגנון הנעילה הקיים בה. פורץ כספות מקצועי יתחיל באבחון לפני שיבצע כל שינוי בכספת. באבחון יוחלט באיזה ציוד יעשה שימוש לטובת החלפה של המנעול, או כל תהליך שיש לבצע לטובת פתיחה של הכספת. פריצה של כספות דיגיטליות שונה מפריצה של כספות מכניות. פריצה של כספת היא תהליך מורכב, אשר יכול לקחת זמן רב. במסגרת הפריצה נעשה שימוש בציוד מקצועי ומתקדם. ציוד זה מאפשר לפורץ הכספות לבצע את מלאכתו ולפרוץ אל הכספת.

צריך פורץ כספות?
התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


פורץ כספות מומלץ


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995