מנעולן

  • נתקעת נעול מחוץ לרכב?
  • נשבר לך המפתח בחור המנעול?
  • זקוק לאיש מקצוע המתמחה במנעולנות?
עם השירות של ברק המנעולן תוכל להיות רגוע! מגוון שירותי מנעולנות, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע! פריצת דלתות, החלפת מנעולים, פריצת רכבים ועוד. מנעולן מקצועי בדרך אליך.

לפרטים אודות תיקון מנעולים - לחץ כאן
פריצת דלת פלדלת - לחץ לפרטים


  רצוי להזמין רק מנעולן מומלץ


מנעולן מומלץ הוא איש מקצוע מומחה בתחום המנעולים, אשר לקוחות חוזרים אליו שוב ושוב לאורך השנים. מנעולן מומלץ ומקצועי פועל באישור המשטרה, וכך ניתן לוודא שאינו מחזיק עבר פלילי. אישור זה מאפשר למנעולן לרכוש ידע מקצועי בקורס מנעולנות, ולהתמחות בפתרון בעיות ותקלות במנעולים שונים. ברק המהיר הינו מנעולן מוסמך ומיומן במיוחד המסוגל לפרוץ את כל סוגי המנעולים תוך דקות, מבלי לפגוע במנעול או במשקוף. אם נתקעת מחוץ לבית או שברצונך להחליף מנעול, נוכל להגיע אליך תוך 15 דקות ולספק את הפתרון האידיאלי.

 מנעולנים מקצועניים - ברק המנעולן 

אם אתה זקוק לשירות מקצועי של מנעולן, תוכל לפנות לברק המנעולן. צוות המנעולנים מיומן בפתרון תקלות ומספק מגוון שירותי מנעולנות. בין השירותים:
  • פריצת מנעולים – במקרים מסוימים אשר לא תתאפשר פתיחה של המנעול או של הדלת, נרצה לבצע פריצת מנעולים מקצועית. פריצה מנעולים מתאפשרת בכל סוגי המנעולים, והיא נעשית באמצעות שימוש בציוד מנעולנים מקצועי. קיים מגוון רחב מאוד של מנעולים, מנעול צילינדר, לשונית, מנעול אלקטרוני, מנעול צירופים ועוד.

  • תיקון מנעולים – יש פעמים בהם קיימת תקלה במנעול, , מנעול מתקלקל מסיבות שונות. מנעולן מקצועי מספק שירות של תיקון מגוון המנעולים, מכנים, אלקטרונים וכדומה. מיומנות בתיקון מנעולים מאפשרת עבודה יעילה ומהירה.

  • החלפת מנגנוני נעילה – שירות נוסף אשר ניתן על ידי מנעולנים והוא כולל פירוק של מנגנון הנעילה הקיים והתקנה של מנגנון חדש. החלפת המנעול הוללת פירוק והרכבה של מנגנון הנעילה באופן מקצועי. קיים מגוון רחב של מנגנוני אבטחה עבור דלת הבית, ויש להתאים את המנגנון לדלת הספציפית.

  • פריצת כספות – מרבית המנעולנים מספקים שירות של פריצה לכספות. אנו נוהגים לשמור בכספת ציוד ומסמכים חשובים או יקרי ערך עבורנו. במצבים מסוימים נרצה לפתוח את הכספת ולא נצליח, אם זה בגלל שאבד המפתח , או נשכח הקוד. פריצה מקצועית לכספות תעשה מבלי שיעשה נזק לכספת ולרכוש שנמצא בה.
  • פריצת רכבים – פריצת רכבים הוא שירות הדורש התמחות מיוחדת. כיום מרבית הרכבים מוגנים באמצעות מערכות מעילה מתוחכמות ומתקדמות, דבר המצריך התמחות על מנת להצליח לפרוץ לרכב מבלי שיגרם לו נזק. צוות המנעולנים של החברה מיומן בביצוע פריצות מוזמנות לרכבים מסוגים שונים, והוא עושה זאת ביעילות ובמהירות.

  • פריצת דלתות – שירות נוסף אשר ניתן על יד החברה הוא שירות פריצת דלתות. פריצת הדלת תעשה בזהירות האפשרית ועל מנת לאפשר הרכבתה מחדש בתום הפריצה. זמינות ללקוחות 24/7 צוות המנעולנים של החברה מספק שירות ללקוחות המרכז, תל אביב והסביבה. שירות מידי לקריאות הלקוחות, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אם אתה זקוק לשירות מנעולנות מכל סוג, תוכל לפנות ולקבל שירות מקצועי ומידי. פעמים רבות נדרש שירות של מנעולן באופן דחוף, וחשוב לפנות לבעל מקצוע המספק מענה תמידי. מקצוענות מנעולני החברה מומחים ומיומנים מזה שנים רבות במציאת פתרונות נעילה, תיקון ואבחון של בעיות בתחום המנעולים. בשעת קריאה מגיע מנעולן באופן מידי, מאבחן את התקלה, ומספק ללקוח מגוון אפשרויות לפתרון.
זמינות ללקוחות 24/7

מחפש מנעולן בתל אביב? צוות המנעולנים של החברה מספק שירות בכל איזור המרכז כולל תל אביב והסביבה. שירות מיידי לקריאות הלקוחות, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אם אתה זקוק לשירות מנעולנות מכל סוג, תוכל לפנות ולקבל שירות מקצועי ומידי. פעמים רבות נדרש שירות של מנעולן באופן דחוף, וחשוב לפנות לבעל מקצוע המספק מענה תמידי. מקצוענות מנעולני החברה מומחים ומיומנים מזה שנים רבות במציאת פתרונות נעילה, תיקון ואבחון של בעיות בתחום המנעולים. בשעת קריאה מגיע מנעולן באופן מידי, מאבחן את התקלה, ומספק ללקוח מגוון אפשרויות לפתרון.


צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995

✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995