מנעולן במרכז

  • נתקעת מחוץ לדלת הבית?
  • עברת דירה? מעוניין להחליף צילינדר?
  • מחפש מנעולן במרכז שיגיע תוך 20 דקות?

ברק המהיר הינו מנעולן במרכז הפועל באישור המשטרה. שירות מיידי לכל סוגי המנעולים. שירות מהיר, מקצועי ואדיב במיוחד - שיאפשר לך לחזור אל שגרת החיים במהירות האפשרית.
מחירים ללא תחרות!

למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים

מנעולן במרכז לתחושת הביטחון שלך         

אולי בקיבוצים עדין משאירים את המנעול פתוח וגם זה לא בטוח. באזור המרכז כולנו עושים שימוש במנעולים מסוגים שונים, בבית, בעסק, ברכב, בכספת. הנעילה חשובה על מנת לשמור על רמת הביטחון שלנו ושל הרכוש שלנו. שרות מנעולנים במרכז נדרש בהרבה מקרים למגוון סוגי שירותים ובסיטואציות שונות.

נתקעת מחוץ לבית?
צפה בסרטון קצר שיחסוך לך הרבה זמן וכסף! (02:15)מנעולן במרכזהחלפת מנעול לאחר מעבר דירה


במעבר דירה ובעיקר כאשר מדובר בדירה שכורה ואין לנו מידע כמה אנשים החזיקו ברשותם את המפתח, מומלץ להחליף את המנגנון ואת הנעילה. בין אם אתה שוכר או אתה משכיר- מומלץ לדאוג לרכושך על ידי מנעולן במרכז הדואג לעבודה מקצועית ולתקינות המנגנון. 


דרישת חברות ביטוח

חברות ביטוח רבות מבקשות בזמן ביצוע הביטוח מנעול בהתאם למפרט שיענה על הדרישות הביטוחיות שלהם. לא היית רוצה שיקרה נזק וחברת הביטוח תטען שאינה משלמת כיון שלא בוצעה הדרישה שלה. על מנת להימנע  ממצב כזה צריך להתייעץ עם מומחה. בפניה אל מנעולן במרכז שהוא מומחה לסוגים השונים של המנעולים תוודא שבוצע המיגון הנכון וכפי שחברת הביטוח דרשה. 

פריצת כספות

את דברי הערך שלך או מסמכים החשובים לך מומלץ לשמור בכספת נעולה. לעיתים זו גם הדרישה של מבטחים וכתנאי לביטוח. במידה וחלה תקלה במנעול הכספת, או שאבד לכם המפתח או הקוד לפתיחתה, מנעולן במרכז המיומן כפורץ מנעולים יגיע ויחלץ עבורכם את רכושכם.


ננעלת בחוץ או אולי בפנים

תקלות מרגיזות קורות לפעמים. הדלת נטרקה ונשארת בחוץ! נסעת ולא ידעת שבן הזוג יצא ללא מפתח!  הילד בבית ולא מצליחים לפתוח את הדלת! הדוגמאות רבות וכולן מלחיצות ולא נעימות. במצבים כאלה חשוב מאוד מנעולן במרכז שיגיע במהירות ויחלץ אותך מהבעיה. תוך מכסימום 20 דקות מגיע אליך מנעולן מקצועי ומיומן שפותר את הבעיה בשרות אדיב ועם חיוך. 


תיקון והחלפת מנעולים

עלול לקרות שמנעולים, גם הטובים ביותר והאיכותיים שבהם, ישחקו עם הזמן. במקרה כזה יתכן שנוחיות ואיכות הנעילה של את הבית יהיו פחותים. אם זיהיתם כי קיימת תקלה במנעול, מתעורר קושי בזמן הנעילה או הפתיחה והיא לא לגמרי חלקה, תוכלו לפנות אל פורץ מנעולים במרכז, מנעולן מוסמך, אשר יפתור עבורכם את הבעיה.

מנעולנים במרכז

קיימים מנעולנים רבים המציעים שרותי מנעולנים במרכז. בנושא זה אין טעם להתפשר, וחשוב לפנות רק לאנשי מקצוע מיומנים בעלי אישור מטעם משטרת ישראל, המנוסים ומיומנים במתן שירותי מנעולנות. חשוב לפנות אל בעל מקצוע אמין ועם המלצות כי נא לא לשכוח שאתם נותנים את הביטחון שלכם בידיים שלו. כשפונים למנעולנים במרכז לצורך התקנה, תיקון או פריצה של מנעול תקפידו לדרוש אישור ממשטרת ישראל המאשר את פעילותם. לא פחות חשוב זה איכות השירות. בהרבה מקרים שרותי מנעולן במרכז נדרשים באופן מיידי ודחוף. ברק המהיר מציע לך שירות מהיר וזמין, ויענה באופן מידי לקריאתכם, גם בשעות לא שגרתיות, בסופי שבוע או בחגים.צריך מנעולן במרכז?
התקשר עכשיו לברק: 054-9317995
✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


למה לעבוד דווקא עם ברק?
צפה בסרטון קצר שחוסך כסף!מנעולן מומלץ ברק מהיר


לקוחות רבים ממליצים על ברק!


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן מומלץ?

התקשר עכשיו!
054-9317995