תיקון שלט לרכב

  • השלט של הרכב אינו מגיב?
  • הלך לך לאיבוד השלט?
  • זקוק לשירות של תיקון שלט לרכב?

ברק המהיר מעניק ללקוחות בכל אזור המרכז שירות של תיקון שלטים לרכב ביעילות ובמקצועיות. צור איתנו קשר עוד היום לצורך תיקון שלט לכל סוגי הרכב.

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


למה לתקן שלט         

הצורך בשירות תיקון שלטים לרכב יכול לנבוע מכמה מצבים. סיטואציה אחת היא כאשר השלט של הרכב אינו פותח וסוגר את הרכב, סיטואציה אחרת היא בה שהשלט של הרכב נסדק או נשבר. תיקון שלט לרכב מסייע גם במצב בו לא ניתן להניע את הרכב עם המפתח. בפעמים רבות בהחלט ניתן לתקן את השלט ואין בהכרח צורך לרכוש שלט חדש.


מגוון שירותי מעבדה


אם השלט של הרכב אינו עובד ניתן לשלוח את השלט למעבדה שלנו ואנו נבצע תיקון שלט לרכב על פי הצורך. יש פעמים בהם בכדי לתקן את שלט הרכב תבוצע החלפה של הפלסטיקה בשלט. לעיתים התיקון יכלול החלפת בית שלט. במצבים אחרים תבוצע החלפת מקשי גומי או סיליקון, הסרה של קורוזיה ורטיבות, החלפת בתי סוללה, תיקון של לחצנים ו/או מתגים, קידוד מחדש, תיקון ניתוקים במעגלים חשמליים, שיפוץ מעגלים חשמליים, שכפול שבבים לשלטים וכדומה. ברגע שתביא אלינו את השלט המקולקל נוכל לבצע בדיקה ולספק תיקון שלטים לרכב על פי הצורך.


סוגי תקלות נפוצות

תקלות בשלטים לרכב עשויות להתרחש בכל סוגי השלטים ובכל סוגי הרכבים. להלן מספר דוגמאות של תקלות נפוצות בשלטים של רכבים:

•    תקלות בשלטי פורד פוקוס – במצב בו השלט של רכב פורד פוקוס אינו מגיב, לרוב מדובר על תקלה הקשורה לפגיעה במגעי הסוללה. פגיעה זו גורמת לכך שלא יהיה חיבור בין המפתח לקידוד של הרכב. ברגע שאנו מזהים כי זו אכן התקלה המדוברת, אנו משפצים את השלט ומקודדים אותו מחדש, ודואגים לספק שירות של תיקון שלטים לרכב כך שיוכל שוב להפעיל את מנגנון הנעילה של הרכב.

•    טויוטה לנד קרוזר – שלטים מסוג רכב זה נתונים לפגיעה בלוח המקשים אשר נשבר או נסדק עם השימוש בו. הפעלת כוח מיותר על המקשים גורמת לכך שנוצר שבר במעגל החשמלי, והשלט אינו מבצע את פעולתו. אנו מתקנים את המעגל החשמלי ומספקים שלט תקין בחזרה לבעליו.

•    אודי/ סקודה/ פולקסווגן/ סיאט- למרות שהמפתחות והשלטים של רכבים אלו עשויים מחומרים מאוד איכותיים, קורה לא פעם כי השלט מתקלקל עקב פגיעה בלוח המקשים. שימוש גבוה בשלט ולחיצה על המקשים שוחקת את המקשים והשלט אינו מגיב ללחיצה עליו. במקרה של תקלה כזו אנו נדאג להחליף לוח מקשים ולספק ללקוח שלט במראה חדש ותקין, כך שלא תידרש שום פעולה מאומצת על מנת לעשות שימוש תקין בשלט.


שירות בכל אזור המרכז

אם התקלקל לך השלט לרכב תוכל ליצור איתנו קשר ואנו נגיע עד אליך הביתה, ונספק שירות תיקון שלטים לרכב, מבלי להטריח אותך אפילו לצאת מהבית.
צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995
✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995