שלט לרכב

  • התקלקל לך השלט לרכב?
  • זקוק לשירות של שכפול או תיקון?
  • מחפש איש מקצוע מוסמך ואמין?

ברק המהיר מספק שירות של תיקון ושכפול שלטים לרכב עבור רכבים מכל סוג. שירות ללא תחרות במחירים מפתיעים. שירות עד בית הלקוח!

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


כיצד זה עובד         

על מנת לצמצם סיכוי לפריצה או חדירה בלתי מורשית אל הרכב, במרבית הרכבים מותקן מנגנון נעילה אשר פועל ומנוטרל באמצעות שלט. יחד עם זאת יש מצבים בהם השלט מתקלקל ואינו משפיע יותר על מנגנון הנעילה של הרכב, ולכן יש צורך להגיע אל איש מקצוע ולבצע תיקון שלטים לרכב. יש אנשי מקצוע שמבקשים מהלקוח להגיע עד אליהם, ואילו צוות המנעולנים של ברק המהיר מספקים שירות זה עד בית הלקוח. אם השלט שלך לא מגיב תוכלו ליצור איתנו קשר ואנו נגיע ונבדוק מה הבעיה הקיימת בשלט ונתקן אותה במקום עבורך.


שכפול שלט לרכב


יש לא מעט בעלי רכבים אשר קיים יותר מאיש אחד אשר נוהג ברכב. הדבר נפוץ במיוחד עבור רכבים המצויים ברשות כמה בני משפחה או ברשות בני זוג וילדיהם. במקרים כאלה רצוי כי לכל אחד מהנהגים ברכב יהיה מפתח משלו ושלט משלו לרכב, על מנת שיהיה קל ונוח להשתמש ברכב, ללא תלות בקבלת מפתח ושלט ממישהו אחר. שכפול שלט לאוטו דורש ידע ומקצועיות ובזה אנחנו מתמחים. 


סוגים שונים של שלטים

כיום כמעט כל רכב כולל שלט לרכב, ולמרבית דגמי הרכבים יש שלטים ייעודיים להם. רוב השלטים כוללים לחצן לפתיחת הרכב ולחצן לסגירתו. מעבר לפעולה זו, ברגע שלוחצים על הלחצן לפתיחת הרכב ממפעילה הדבר את האפשרות להניע את הרכב באמצעות המפתח. אנו מחזיקים ברשותנו שלטים לרכב עבור כל סוגי הרכבים, ולפיכך נוכל לספק לך שירות של מכירת שלטים לרכב, תיקון והחלפה.


כיצד לבחור מנעולן

אם יש לך צורך ברכישת שלט לאוטו נוסף או בתיקון של שלט לאוטו שלך מומלץ כי תפנה למנעולן. למנעולנים תחומי אחריות מגוונים והם מספקים מעטפת שירותים רחבה. כאשר מחפשים מנעולן לצורך של שירות מסוים רצוי לבדוק איתו טרום העסקתו באילו תחומים הוא מתמחה. לא כל מנעולן שיודע לשכפל מפתחות יודע גם לספק שירותים כמו שכפול שלט לאוטו או תיקון של שלט לרכב. בנוסף למומחיות ומקצועיות חשוב מאוד לבחור אך ורק במנעולן המחזיק ברשתות תעודת הסמכה ממשטרת ישראל. תעודה זו מבטיחה שמנעולן זה יכול לעבוד על פי החוק, ולספק שירות ללקוחות.


שירותים נוספים

מלבד מכירה של שלטים לרכב, תיקון והחלפה, אנו מומחים במתן מגוון שירותים נוספים לרבות: תיקון מנגנוני נעילה, החלפת צילינדר, שכפול מפתחות, שחזור מפתחות, פריצה לרכב נעול, שדרוג מנעולים, תיקון אימובילייזר, שכפול אימובילייזר, קידוד שלטים לרכב וכדומה. אנו מספקים את כל השירותים תוך עבודה מקצועית, יעילה, ומגיעים לבית הלקוח. צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995
✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995