שכפול שלט לשער חשמלי

  • השלט לשער אבד או נגנב?
  • השלט לא פותח את השער?
  • זקוק לשירות שכפול שלטים לשער חשמלי?

ברק המהיר מספק שירות שכפול שלט לשער חשמלי ומגיע עד לבית הלקוח. כל סוגי השלטים בשכפול מהיר ומקצועי, כך שלעולם לא תתקע מחוץ לשער.

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


מדוע לבצע שכפול שלט לחניה         

יש שערים חשמליים המוצבים בפתח של בתים פרטיים ויש כאלה אשר ניצבים בפתח של חניה המשמשת בניין מגורים. שערים אלו נועדו למנוע מאנשים בלתי מורשים להחנות בחניה המיועדת לדיירים בלבד. כמה נוח להגיע אל הבית או הבניין ובלחיצת כפתור לפתוח את השער ולהיכנס עם הרכב לחניה.  יחד עם זאת קורים לא מעט פעמים בהם לחיצה על השלט אינו מביאה לפתיחת השער כי השלט התקלקל, נסדק או נשבר. כמו כן יש סיטואציות אחרות בהן השלט נאבד או נגנב. במקרים כאלו ואחרים מומלץ לפנות אלינו ודאוג במעוד מועד לקבל שירות של שכפול שלטים לשער חשמלי.

לפחות שלט אחד נוסף


על מת שלא תגיע למצב בו אתה תקוע מחוץ לשער שאינך מצליח לפתוח, מומלץ תמיד לדאוג לך שיהיה לך לפחות עותק אחד נוסף של שלט. שכפול שלט של שער חשמלי נעשה במקצועיות ובמיומנות ומאפשר מסירה של שלט לידי כל מי שמורשה כניסה לחניה. 


כל סוגי השלטים

לשערים חשמליים שונים סוגים שונים של שלטים. אנו מבצעים הן תיקון של שלטים אשר נפלו, נפגמו, או נשברו והן שכפול שלט לחניה בכדי שיהיה לך שלט נוסף בידיך. עלות השכפול של השלט אינה גבוהה ולכן בפעמים רבות מומלץ פשוט לדאוג לבצע שכפול שלט לחניה ולא לנסות לתקן שלט שהתקלקל ואינו פותח יותר את השער.


כיצד מתבצע שכפול השלט

כאשר משתמשים במושג שכפול שלט לשער חשמלי למעשה לא מדובר על שכפול כמו שכפול מפתח אלא על כיול של קוד ששייך לשלט המקורי בשלט חדש והתאמתו לשער המדובר. בפניה לגורם שישכפל עבורך את השלט רצוי למסור מי היצרן של השער, על מנת שניתן יהיה להתאים לו את השלט הנכון ולכייל אותו בצורה נכונה.


שכפול עד בית הלקוח

שירות שכפול שלטים לשער חשמלי מתבצע גם אצלנו בסניפים השונים ואפשר גם לקבל את השירות בבית הלקוח. כך אנו חוסכים מהלקוח את הזמן והטרחה שבהגעה אלינו, ודואגים לספק את השירות בביתו של הלקוח.


אמינות ומקצועיות


כאשר אתה מחפש שירות של שכפול שלטים לשער חשמלי חשוב מאוד לאיזה גורם אתה פונה. יש לפנות אך ורק לגורמים מקצועיים ומוסמכים, בכדי שחלילה לא ישוכפל השלט ויגיע לידיים מפוקפקות. בנוסף כאשר באים למנעולן על מנת שישכפל עבורך שלט לשער יש להביא איזה שהיא אסמכתא לכך שאתה אכן גר בבניין, שוב על מנת שלא יקרה מקרה שבו השלט משוכפל ונמסר לאדם שאינו מורשה כניסה.
צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995