שכפול מפתח לאוטו

  • אבד לך המפתח לרכב?
  • זקוק למפתח נוסף לרכב?
  • צריך שירות שכפול מפתחות לאוטו?

אל תתקע בלי מפתח נוסף לרכב! דאג במעוד מועד לשכפל לעצמך מפתח רזרבי על מנת שתמיד תוכל להיעזר בו. שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים וכל סוגי המפתחות.

למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


מתי מומלץ לשכפל מפתח         

תאר לעצמך סיטואציה בה אתה מתכנן לנסוע עם הרכב ופתאום מגלה שאין בידך מפתח. הדבר יכול להיגרם כתוצאה מאובדן של מפתח הרכב או מכיוון שיש כמה אנשים שעושים שימוש ברכב וכעת המפתח נמצא בידי מישהו אחר, ואין לך דרך להשיגו. אין ספק שמדובר בסיטואציה לא נעימה. אם תדאג במעוד מועד לשכפל מפתח לאוטו לא תצטרך למצוא עצמך בלי מפתח רזרבי.


להימנע מהצורך בפריצה


כאשר אין בידיך מפתח נוסף לרכב ואתה צריך להשתמש בשירותי פריצה לרכב, כרוך הדבר בעלות הרבה יותר גבוהה מזו של שכפול. לפיכך תמיד מומלץ לגשת למנעולן או להזמין מנעולן אליך הביתה על מנת שיספק לך שירות של שכפול מפתח לאוטו. 


כל סוגי המפתחות

כיום קיימים כמעט בכל הרכבים מנגנוני נעילה מתקדמים הכוללים גם מפתח רגיל וגם אימובילייזר- צ'יפ מיוחד שדואג לכך שלא ניתן יהיה לפרוץ את הרכב. בידינו כל האמצעים לשכפל מפתחות לאוטו עבור כל סוגי הרכבים וכל סוגי המנעולים. שכפול מפתחות לאוטו אפשרי עבור כל סוגי הרכבים: רנו, שברולט, מאזדה, יונדאי, מיצובישי, סובארו, קיה, פורד, טויוטה וכלך סוג רכב אחר.


רכב חדש

כאשר רוכשים רכב חדש מקבלים שני מפתחות, אך זה לא תמיד מספיק. גם אם יש בידך שני מפתחות לרכב הם יכולים ללכת לאיבוד, או שלא יהיו זמינים לך דווקא שאתה הכי צריך אותם וממהר להגיע ליעדך.  שכפול מפתחות לאוטו הוא תהליך קל ופשוט שעלותו נמוכה, ולכן אין מה להסס ומומלץ תמיד כאשר קונים אוטו חדש לדאוג לשכפל מפתחות עוד מפתח אחד נוסף לכל מי שמתוכנן לעשות שימוש ברכב.


רכב יד שניה

במקרים של קניית רכב משומש קורה הרבה פעמים שרוכש הרכב מקבל רק מפתח אחד לרכב. זהו המקרה הקלאסי בו מומלץ לגשת מיד אל מנעולן ולדאוג לשכפל עוד מפתח אחד לרכב לפחות. מפתח אחד יכול בקלות ללכת לאיבוד או להימצא תקוע בתוך רכב נעול, ולפיכך מומלץ לחשוב מראש על מקרים אלו ולא להשאיר שום סיכוי לצורך בפריצת רכב. שכפול מפתח לאוטו יבטיח לך שקט נפשי בכל ע


שכפול מפתחות מקוריים

יש אנשים אשר סבורים כי שכפול מפתח לאוטו ניתן לעשות רק אצל יצרני המכוניות. בפועל אין הדבר כך. כיום אפשר להזמין שירות שכפול מפתחות לאוטו גם אצל מנעולנים מוסמכים, שיש בידם את הציוד ואת הידע המקצועי לשכפל מפתחות מקוריים. המחיר אותו מבקשים המנעולנים נמוך משמעותי מהמחיר שידרשו יצרניות הרכב והשירות לא פחות מקצועי ואיכותי.


צריך שכפול מפתח לאוטו? התקשר עכשיו אל ברק: 054-9317995


✔ תוך 20 דקות אצלך (או קודם)

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


מבצע מנעולן מומלץ

צריך מנעולן?

התקשר עכשיו
054-9317995