שכפול מפתחות

  • אבד לך המפתח לרכב? נאבד לך השלט?
  • מעוניין לשכפל את המפתח לבית?
  • מחפש שירות שכפול מפתחות עד הבית? (תוך 20 דקות)

כיום כבר לא צריך לחפש חנות מנעולים כדי לשכפל מפתח! ברק המהיר, מנעולן מוסמך באישור המשטרה, יוכל להגיע עד אליך תוך 20 דקות ולבצע שכפול מפתחות לבית או לרכב.
שירות זמין ומקצועי 24 שעות ביממה!


למה לשכפל מפתחות דווקא עם ברק? לחץ ליתרונות השירות
כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


מנעולן 24/7          

לשים מנעול על הדברים החשובים לנו, בית, רכב, כספת, מגירה עם מסמכים חשובים וכדומה, מבטיח כי רכושנו יהיה מוגן מפריצה ומחדירה של גורמים לא מורשים. יחד עם זאת, מפתחות נוטים ללכת לאיבוד, ולכן חשוב מאוד לדאוג כי בכל עת יהיו בידינו כמה וכמה עותקים של המפתח. בין אם מדובר על מפתחות לבית, מפתחות לרכב או לכספת, רצוי כי יהיו בידינו כמה עותקים, על מנת שלא נזדקק לשירותי פריצה.

צריך לשכפל מפתח? צפה עכשיו בסרטון קצר שיחסוך לך הרבה זמן וכסף! (02:15)


מנעולן 24 שעות ביממה


עותק לכל משתמש


עבור אנשים שגרים באותו בית או לחליפין משתמשים באותו רכב, חשוב שיהיה בידכם לפחות עותק של מפתח עבור כל משתמש. שכפול מפתח במעוד מועד יכול מאוד להקל על חיי היום יום, ולאפשר לכל דייר או נוסע גמישות מלאה. באם עברת לדירה חדשה או רכשת רכב חדש, רצוי מיד לגשת אל מנעולן או להזמין שירות של מנעולן עד הבית, על מנת שיצור עבורך כמה מפתחות לבית או לרכב.


שכפול מפתח - כיצד זה מתבצע

מרבית המנעולנים מבצעים שכפול מפתח בעזרת מכשור מקצועי. על מנת שלכפל מפתח יש צורך להביא את המפתח הקיים למנעולן, והוא משכפל אותו בעזרת מכונת חריטה מקצועית. במסגרת תהליך שכפול מפתח שמים את המפתח במכונה בסמוך למפתח חדש, נטול חריצים ומובלטות, ומכונה זו דואגת לייצר במפתח החדש את החריצים ואת מבנה המפתח הקיים. בתום שלב החריטה מבצע המנעולן שיוף למפתח, על מנת שידמה בדיוק למפתח הקיים. תהליך השיוף מתבצע באמצעות מברשת פלדה אשר נעה על ציר מסתובב. תהליך השיוף הוא זה שמבטיח כי המפתח יוכל לעבוד באופן תקין.


על מה חשוב לשים דגש

חשוב מאוד לפנות רק אל מנעולן מוסמך כאשר רוצים לשכפל מפתח. לא כל מנעולן שמתיימר להיות מסוגל לשכפל מפתחות אכן עושה עבודה מקצועית וטובה. אם שכפול מפתחות לא יעשה בצורה נכונה אתה עשוי למצוא עצמך עם מפתח שלא פותח את הדלת, ותמצא את עצמך תקוע מחוץ לדלת נעולה. כמו כן יש שוני בין סוגי המנעולים וסוגי המפתחות אותם יש צורך לשכפל. מנעולן מקצועי ידע לשכפל מפתח עבור כל מנעול מכל סוג.שירות עד בית הלקוח! (הכי נוח שיש)

יש מנעולנים אשר על מנת לשכפל מפתח יש צורך להגיע אליהם לחנות, ואילו מנעולנים אחרים מספקים שירות זה עד הבית. השירות של ברק המהיר מאפשר ללקוח נוחות מרבית, והוא נענה לכל קריאה לצורך שכפול מפתח תוך מקסימום עשרים דקות. אנו משכפלים את כל סוגי המפתחות ב- 100% סיכויים כי המפתח החדש יהיה תואם בדיוק למפתח הקיים.צריך לשכפל מפתח? התקשר עכשיו אל ברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995