שכפול מפתחות פלדלת

  • מעוניין לשכפל את מפתח הדלת?
  • אבד לך המפתח? מחפש פתרון זול ומשתלם?
  • מחפש שירות שכפול מפתחות פלדלת עד הבית?

כיום כבר לא חייבים לצאת מהבית כדי לשכפל מפתח. ברק המהיר גאה לספק שירות שכפול מפתחות עד הבית, כולל שכפול מפתחות פלדלת. מחירים אטרקטיביים במיוחד!

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


שכפול פלדלת         

במקרים רבים ואחת לכמה שנים אנחנו נזקקים לשכפול מפתחות פלדלת של הדירה. למפתחות, כמו לגרביים, יש נטייה להעלם וצריך לדאוג למפתח חדש. במקרים כאלו אתם נזקקים לשכפול מפתחות פלדלת. אז מה הבעיה ? הולכים לחנות מנעולים או לחנות "טמבור" ומבקשים עותק או עותקים נוספים. אבל לא תמיד זה כל כך פשוט. שכפול מפתח פלדלת חייב להיעשות במיומנות ובדייקנות על מנת  שלא תקרה תקלה ותתקעו עם מפתח שאינו פותח את הדלת.


קצת על תהליך שכפול מפתחות


שכפול מפתחות לרוב מתבצע באמצעות מכונת חריטה. זרוע חריטה מעתיקה מפתח קיים למפתח חדש - מפתח גולמי ללא חורים או חריצים. אחרי החריטה מתבצע שיוף של המפתח באמצעות משייפת מיוחדת, שמסירה פינות חדות ובליטות זעירות על המפתח שעלולות להפריע להתאמה מדויקת של למנעול.  תהליך השכפול שמתבצע במיומנות ובדייקנות יביא בחלק ניכר מהמקרים לתוצאה רצויה.אבל לא תמיד זה כך.חריטה לא מדויקת או ללא שיוף, או שיוף לא מספיק יסודי, המפתח עלול אחר-כך לעשות בעיות. אתם עלולים להגיע לביתכם ולמצוא את עצמכם בחוץ, בלי יכולת להיכנס בגלל מפתח שאינו מתאים.

מנעולן מוסמך ומיומן

לא כל בית-עסק שמשכפל מפתחות באמת מסוגל לשכפל את המפתח ברמת דיוק מתאימה. המנעולים בדלתות פלדלת הפכו בשנים האחרונות מורכבים ומשוכללים יותר ולצורך שכפול מפתח פלדלת נדרשות מכונות שכפול מפתחות ייעודיות המתאימות לסוג המפתח. ישנם גם מפתחות ומנעולים שלהם מערכת בקרת שכפול כך שיש צורך בכרטיס נוסף על מנת לשכפל את המפתח. אל תתפשרו. שכפול מפתח לבית דורש רמות בקיאות ודיוק גבוהות. ישנם סוגים רבים מאוד של מפתחות לבתים, ולנו יש את כולם.

שירות עד הבית מהיר ויעיל

הביטחון שלכם חשוב. כאשר אתם נזקקים למנעולן בשביל שכפול מפתחות פלדלת ,תנו לנו לטפל במפתחות שלכם. במקום ללכת לחנות מנעולים או "טמבור", אנחנו נגיע עד אליך. מנעולן זמין ויעיל פותר לך את הבעיות ביעילות ובמהירות. 

מקצועיים והגונים

המחירים שלנו הם הטובים וההוגנים בשוק, ואין מצב שתצאו לא מרוצים. אנחנו בשבילכם כדי שתרגישו בטוחים ותיהנו מהשירות הטוב ביותר. מנעולן מקצועי הוכשר לבצע מגוון רחב של שירותים. במידה ואתה זקוק לשירות של החלפת צילינדר, מנעולן מקצועי יוכל לעזור לך. מנעולן מקצועי מתמחה בתיקון בעיות של מנעולים מסוגים שונים. שירותי שכפול מפתחות פלדלת, שירותי החלפת מנעול, תיקון ופריצת מנעול ניתנים עבור מנעולים בדלתות הבית, וגם ניתנים עבור מנעולים ברכב. כאשר מזמינים שירות, חשוב לוודא שאתם פונים לגורם בעל ניסיון וכי מדובר בגורם מקצועי . שירות חובבני בתחום המנעולנות יכול להשאיר אתכם בחוץ או במקרה גרוע יותר לעשות נזק למנעול או לרכוש יקר ערך אחר  צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995
✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995