שכפול מפתחות לרכב מחיר

  • זקוק לשירות של שכפול מפתח לבית או לרכב?
  • רוצה לדעת כמה זה אמור לעלות?
  • מה המחיר של שירותי מנעולנות שונים?

ברק המהיר מספק שירות של שכפול או שחזור מפתח לבית, לרכב לכספת לצד שירותי מנעולנות רבים ומגוונים. אנו מספקים שירות מקצועי ומהיר וכל זאת במחירים חסרי תקדים.

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


כמה עולה שכפול מפתח         

יש סיבות רבות בגינן יש צורך לשכפל מפתח. מפתחות נוטים ללכת לאיבוד ולכן חשוב מראש לדאוג לשכפל אותם, לפני שתמצא עצמך תקוע ללא מפתח לבית, לרכב, לכספת או למגירה שבה נעלת מסמכים או חפצים יקרי ערך. שכפול מפתחות מחיר תלוי בסוג המפתח, במורכבות השכפול ומשתנה בין אנשי המקצוע. שכפול של מפתח לבית יכול לעלות בין 5 שקלים ל- 70 שקלים. אם מדובר על מפתח רגיל ופשוט מחיר השירות יהיה מספר שקלים בודדים ואם מדובר על מפתח בעל בקרת שכפול מחיר השירות ינוע בין חמישים לשבעים שקלים.


עלות שכפול מפתחות לרכב


שכפול מפתחות לרכב מחיר גם הוא נע בטווחים בהתאם לסוג המפתח. יש רכבים ישנים אשר להם מפתח ללא שבב אימובילייזר. תהליך של שכפול מפתח כזה נחשב להיות יחסית פשוט ולכן צפוי לעלות בין עשרים שקלים לחמישים שקלים בלבד. שכפול מפתחות לרכב מחיר של מפתח אימובילייזר לרכב שאינו כולל שלט צפוי לעלות בין מאה חמישים שקלים לשלוש מאות שקלים. לרוב מדובר על רכבים שיוצרו עד שנת 2007. שכפול מפתחות מחיר עבור מפתח אימובילייזר הכולל גם שבב וגם שלט לרכב יעלה בין שלוש מאות חמישים שקלים לשמונה מאות שקלים. אם מדובר על רכב חדש שיוצר החל משנת 2008 ועד שנת 2016, ויש לו מפתח עם שבב ואימובילייזר, יעלה השירות בין חמש מאות שקלים לאלפיים שקלים.


שחזור מפתחות לרכב

על מנת לשכפל מפתח לרכב יש צורך בעותק של המפתח עצמו. אם העותק שהיה בידך נגנב או אבד, ואין לך דוגמא של המפתח לרכב, ניתן לבצע תהליך שונה הקרוי שחזור מפתחות לרכב. בכדי לדעת כמה עולה שכפול מפתח בתהליך של שחזור, הדבר תלוי בסוג הרכב וסוג המפתח. שכפול מפתחות מחיר עבור שחזור יכול לעלות בין 350 ₪ ועד 3,000 ₪. שחזור מפתח לרכב עבור רכב עד שנת 94 – מפתח ללא שבב וללא אימובילייזר יעלה 350-800 ₪. שחזור מפתח לרכב עבור רכב משנת 99 ועד 2001 יעלה 500-950 ₪. שחזור מפתח שיוצר עד שנת 2008 והחל משנת 2001 יעלה 800-2,000 ₪. שחזור מפתח לרכב חדש שיוצר החל משנת 2008 יעלה 1,200-3,000 ₪.


כל שירותי המנעולנות במקום אחד

אנו מספקים מגוון רחב של שירותי מנעולנות לרבות שירות פריצת דלת ומנעול, פריצת רכב, החלפת מנעול, שדרוג מנגנוני נעילה ועוד. צור איתנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.
צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצות


מנעולן 24 שעות ביממה


צריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995