קידוד שלט לרכב

  • השלט של הרכב הפסיק לעבוד? התקלקל?
  • צריך לשכפל שלט חדש?
  • מחפש שירות קידוד שלט לרכב?

החל מהשנים האחרונות כל רכב שמיוצר מגיע עם מערכת אזעקה מובנית, ולפיכך בכדי לפתוח את הרכב ולהניעו יש צורך בשלט ואימובילייזר. לפיכך אחזקת שלט לרכב תיקן חשובה ביותר לצורך הפעלה של הרכב. אם השלט שלך עושה בעיות, או שאיבדת את השלט הקיים שלך לרכב, תזדקק לשירות של קידוד שלטים לרכב.

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


סוגים שונים של שלטים         

לרכבים שונים סוגים שונים של שלטים, ולכן כאשר פונים אל בעל מקצוע על מנת שיספק שירות של קידוד שלט לרכב יש לוודא כי הוא מומחה בתחום ויוכל לספק את השירות הדרוש. על מנת לספק שירות של קידוד שלט לרכב יש צורך במכשור מקצועי. יש כמה שיטות מקצועיות המאפשרות שכפול של שלט לרכב, ויש להתאים את השיטה לסוג הרכב ולסוג השלט. 


שירות זמין עד הבית


ברוב המקרים קידוד שלטים לרכב נעשה מול הרכב ועל ידי חיבור למערכת המחשוב הפנימית של הרכב. יש ספקים שמבקשים מהלקוח המעוניין לקודד לשט לרכב להגיע עם הרכב שלהם לנקודת השירות ואילו אנחנו מספקים שירות עד לבית הלקוח. אנו בצוות המנעולנים של ברק המהיר מבינים כי הלקוחות עסוקים ולא תמיד מתאפשר להם להגיע לנקודת השירות ולכן אנחנו מספקים שירות עד לבית הלקוח.


שירות מקצועי

שכפול וקידוד של שלטים של הרכב דורש הכרות עם סוגים שונים של שלטים לרכבים. אנו מקודדים שלטים לכל סוגי הרכבים ועושים זאת במקצועיות כבר שנים רבות. אנו מספקים שירות לכל תושי הארץ בכל מקום בו הם נמצאים.


האם לנסות לקודד באופן עצמאי

יש אנשים אשר מנסים לחסוך כסף ולכן אינם פונים למנעולן לשם קידוד מפתח לרכב. בפועל עבודת הקידוד אינה פשוטה ולכן לא מומלץ לנסות לעשות אותה באופן עצמאי. עלות קידוד שלטים לרכב אינה גבוהה ופניה אל מנעולן מוסמך תבטיח לך כי הקידוד יבוצע כמו שצריך, ויספק לך שלט לרכב שבעזרתו תוכל לפתוח ולנעול את הרכב וגם להניע אותו באופן תקין.


כל שירותי המנעולנות


אנו מנעולנים מוסמכים ומקצועיים ומספקים מעטפת שירותים רחבה עבור לקוחותינו. בין השירותים שאנו מספקים קיימים השירותים הבאים: שכפול מפתחות לבית, שחזור מפתחות, שכפול מפתחות לרכב, התקנת מעולים, שדרוג מנגנוני נעילה, תיקון מנעולים, שכפול שלטים, קידוד מפתחות, פריצה לרכב, פריצת דלת של בית, מכירת כספות, פריצה לכספות ועוד.איתנו תוכלו לישון בשקט

טיפול בשלטים לרכב יכול להיות דבר רגיש. אף אחד מכם לא היה רוצה שהשלט לרכב שלו יגיע לידיים לא מהימנות. כל המנעולנים שלנו עובדים תחת הסמכה של משטרת ישראל, המבטיחה את אמינות ומהימנות הצוות. אנו מתמחים בקידוד מפתח לרכב ונוכל לספק לכם את השירות תוך זמן קצר וביעילות מרבית. 
צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995