קידוד מפתח לרכב

  • זקוק לשכפול מפתח לרכב?
  • קידוד מפתחות לרכב?
  • שירות מקצועי וזמין במיוחד?

ברק המהיר, מנעולן מוסמך ומורשה, מומחה בשירות קידוד מפתח לרכב מכל סוג. שירות עד לבית הלקוח בכל רחבי הארץ ובמחירים חסרי תקדים.

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


מהו שירות קידוד מפתח לרכב         

כיום מרבית הרכבים מוגנים מפני פריצה או חדירה בלתי מורשית לרכב. במרבית הרכבים אשר יוצרו החל משנות התשעים מותקנת מערכת אזעקה וניתן לנטרל אותה באמצעות מפתח ייחודי ומנגנון של אימובילייזר. בעזרת מכשור מתקדם ניתן לקודד את המפתח לרכב, תהליך שבמסגרתו מפתח הרכב מקודד עם רכבים אלקטרוניים המאפשרים זיהוי וחיבור בין מפתח הרכב לרכב עצמו. כאשר מנסים להניע את הרכב באמצעות המפתח, מזהה מערכת הנעילה ברכב את המפתח כמפתח הנכון ומאפשרת הנעה של הרכב.


כרטיס קוד לרכב


כאשר רוכשים רכב חדש מקבלים עם המפתח גם כרטיס קוד של הרכב. כרטיס זה מאפשר שליטה על מערכת ההנעה והאימובילייזר. אם רכשת רכב יד שניה חשוב כי תבקש ממוכר הרכב את כריס הקוד, על מנת שתוכל לשכפל אח"כ מפתחות נוספים על פי הצורך שלך. במידה ויאבד לך המפתח, ייגנב, או שתרצה לספק לבני משפחה שונים אשר עושים שימוש ברכב מפתח לכל אחד, חשוב שתשכפל מראש מפתחות לרכב.


האם ניתן לשכפל מפתח לרכב ללא הקוד

התשובה לשאלה זו תלויה בסוג הרכב ובשנת הייצור שלו. ברכבים ישנים אשר אינם כוללים מערכת אבטחה משוכללת בהחלט קיימת האפשרות לשכפל מפתח לרכב גם ללא הקוד. אך ברכבים חשים מותקנות מערכות יותר מתוחכמות ולפיכך חשוב להביא למנעולן הרכב את כרטיס הקוד. 


שירות מקצועי

קידוד מפתחות לרכב דורש גם ציוד מקצועי וגם ידע מקצועי. חשוב לדעת שיש מנעולנים המתמחים במתן שירות זה, ולכן אליהם מומלץ לפנות על מנת לקבל את השירות. לא כל מנעולן מתמחה בנושא ויש לו את הציוד הדרוש לשם קידוד מפתחות לרכב.שירות עד הבית


ברק המהיר הינו מנעולן מוסמך ומנוסה, בעל תעודת הסמכה ממשטרת ישראל המעידה על המהימנות שלו. אנו זיהינו את הצורך של הלקוחות לקבל שירות של קידוד מפתחות לרכב בביתם, ולפיכך אנו דואגים להיענות לקריאות של לקוחות ולהגיע עד אליהם הביתה. במצבים בהם הלקוח זקוק לשירות קידוד מפתח לרכב בכל יום מימות השבוע כולל שישי ושבת ובכל שעה, אנו דואגים לספק את השירות.


כל שירותי המנעולנות תחת קורת גג אחת

כאשר פונים אל ברק המהיר ניתן לקבל מעטפת שירותי רחבה בתחום המנעולנות. כך תוך ביקור אחד ניתן גם לבקש שכפול מפתח לבית, קידוד מפתחות לרכב, שכפול שלט לשער, תיקון שלטים, שדרוג מנגנוני נעילה, פריצת רכב, החלפת צילינדר וכל שירות מנעולנות מכל סוג. אנו מציעים ללקוחותינו מחירים מאוד אטרקטיביים ושירות מקצועי ללא פשרות. צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצות


מנעולן 24 שעות ביממה


צריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995