פריצת מנעולים

  • נתקעת בחוץ לבית נעול בלי מפתח?
  • מחפש איש מקצוע מומחה בפריצה של מנעולים?
  • מישהו מקצועי שיגיע מהר ויפרוץ מבלי לעשות נזק?

פריצת מנעולים על ידי מנעולן ותיק, מקצועי ומיומן! מומחה בפריצת כל סוגי המנעולים ביעילות ובמהירות! זמין ללקוחות באיזור המרכז 24/7. מחירים סופר אטרקטיביים!

>> לפרטים אודות החלפת צילינדר - לחץ כאן
>> זקוק לפורץ רכבים? לחץ לפרטים


פריצת מנעולים        

פריצת מנעולים הוא שירות מקצועי הניתן על ידי מנעולן. יש פעמים בהם מסיבות שונו נדרש לפרוץ את המנעול. חשוב להזמין מנעולן מקצועי, אשר יגיע מהר, יאבחן את הבעיה, ובמידת הצורך יפרוץ את המנעול. שירות פריצת מנעולים הוא שירות המחייב אישור רשמי של משטרת ישראל, המתקבל לאחר הכשרה וביצוע ביקורות.

פריצת מנעולים בבתים

בתים ודירות דורשים הגנה, גם על הרכוש הנמצא בתוכם, וגם כמובן על מנת להבטיח את בני הבית המתגוררים בהם. נעילה היא דבר חשוב ביותר לצורך הגנה, ואנשים משקיעים באבטחת הבית באמצעות התקנת דלתות חזקות ומערכות נעילה מתקדמות. יש מצבים בהם נדרש שירות של פריצת המנעול בבית. אם זה בגלל מפתח שאבד או נגנב, בית שננעל, מפתח שנתקע בחור המנעול וכדומה. בפעמים אלו, על מנת שייפרץ המנעול תחת מינימום נזק למנעול ולדלת, יש להזמין שירות פריצת מנעולים מקצועי.

פריצת רכבים

בתים ודירות הם לא הדבר היחיד הזקוק מידי פעם לפריצה. גם רכבים הם פריט המאובטח באמצעות מערכת נעילה, אשר לעיתים מתקלקלת מסיבות שונות. שירות פריצת רכבים הוא שירות הניתן על ידי מנעולן מקצועי, המתמחה בפריצה של מנעולי רכבים ומנגנוני נעילת רכבים. יש חשיבות רבה בפניה לגורם מקצועי לטובת פריצת רכב. ניסיון לריצה על ידי גורם חובבני שאינו מוסמך, עשויה לגרום למנעול הרכב נזק בלתי הפיך, אשר יצריך החלפה של כל מנגנון הנעילה.

פריצת מנעול כספת

תחום התמחות נוסף בו עוסקים מנעולנים הוא תחום הכספות. כספות משמשות לשמירה על חפצים יקרים, מסמכים חשובים ופריטים שאנחנו רוצים להגן עליהם מסיבות שונות. קיים מגוון גדול של כספות ביתיות שונות, ובכל אחד מהם מנגנון נעילה שונה. בפעמים בהם לא ניתן לפתוח את הכספת, נדרש להזמין שירות של פריצת מנעול הכספת. פורץ כספות ידע לאבחן מה הגורם לבעיה, ומה נדרש לבצע על מנת לפרוץ אץ הכספת מבלי לגרום לה נזק. יש כספות הפועלות עם מנגנוני נעילה הכוללים מפתח, לעומת כספות עם מנגנוני נעילה אלקטרונים. במצב בו קיים קוד נעילה שנשכח על ידי בעליו, גורם מקצועי ידע כיצד לשחזר אותו, וכך לפרוץ לכספת.

ברק המנעולן - מגוון שירותי פריצת מנעולים

חברת ברק המנעולן מספקת ללקוחותיה שירות פריצה של מנעולים מכל הסוגים. צוות החברה מומחה בפריצת מנעולים מורכבים ומערכות נעילה מתקדמות. המנעולנים בחברה הוכשרו באופן מקצועי והן עוברים הכשרות והדרכות מקצועיות שוטפות. פריצת המנעול מתבצעת במקצועיות, ביעילות ותוך שמירה מקסימאלית על הרכוש מפגיעה כתוצאה מהפריצה. בנוסף לשירות פריצה של מנעולים מספקת החברה שירות תיקון מנעולים, החלפת מנעולים, פריצת דלת פלדלת וכדומה. החברה מספקת שירות ללקוחותיה שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה. שירות ניתן ללקוחות באזור המרכז והסביבה.


 צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 20 דקות אצלך (או קודם)

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


מבצע מנעולן מומלץ

צריך מנעולן?

התקשר עכשיו
054-9317995