פורץ כספות

  • הכספת לא נפתחת? נשבר המנעול?
  • שכחת את הקוד ואתה צריך לפתוח אותה ממש עכשיו?
  • מחפש פורץ כספות סופר מקצועי? (וזול)

אם אינך מצליח לפתוח את הכספת מכל סיבה אל תהסס והזמן מיד פורץ כספות מקצועי. פריצת כספות מכל הסוגים, 24 שעות ביממה, מבלי לגרום נזק מיותר. הגעה מהירה במיוחד!

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


קצת על כספות         

לעיתים קרובות התחכום והנועזות של גנבים מאלצים לשמור דברי ערך כמו מזומנים, תכשיטים, מסמכים או נשק בכספות. הכספת עשויה מחומר גלם חזק, כדוגמת ברזל, בטון ופלדה, ועובי הדפנות משתנה בהתאם לשימוש המיועד. סוג הכספת גודלה ועוצמתה ישתנו בהתאם לצורכי השימוש. קיימים סוגים ביתיים וקיימים סוגים מסחריים/ מוסדיים.  צורת הנעילה הנפוצה בשימוש היא של מנעול כספות מכני וכן נפוצות כספות אלקטרוניות בעלות נעילה דיגיטלית (בשימוש של קוד אישי), נעילה על ידי כרטיס מגנטי או נעילה המשלבת כרטיס וקוד. ישנן גם כספות עם סוגי נעילה אחרים כמו נעילה ביומטרית למשל. לעיתים קרובות, נעזרים בנוסף גם בחיבור הכספת אל מערכות אזעקה.


מתי נדרשת פריצת כספת


מטרת הכספת היא להגן על הרכוש שנמצא בה, ולכן היא עשויה מחומר שלא ניתן לחדור אליו. אבל לפעמים אתה נדרש לאיש מקצוע, פורץ כספות על מנת להגיע אל הרכוש שלך. מתי בפועל נדרשת פריצת כספות? לדוגמא, במקרה ששכחתם את קוד הנעילה או הפתיחה של הכספת. או אולי במקרה שמנגנון הכספת תקול או נתקע. עלול להיות מקרה שאבדו לכם מפתחות הכספת או הכרטיס האלקטרוני נשחק. כמו כן, מנגנוני נעילה של כספות הם דבר שכמובן עשוי להתקלקל מידי פעם מסיבות שונות.


נדרש פורץ כספות מומחה

עליכם להזמין פורץ כספות כי רק שירות של איש מקצוע המומחה בפריצה של כספות יוכל לסייע בידך לפרוץ אל הכספת. אם יש בעיה ונוצרה תקלה עם הכספת שלך, אתה זקוק לשרות פורץ כספות על מנת לטפל בבעיה ועליך לפנות לגורם מקצועי ומיומן. מנעולן מומחה בעל רשיון ממשטרת ישראל, שפועל כמובן באופן חוקי ובהזמנת בעלי הכספת.  


אבחון התקלה

פורץ כספות מקצועי אמור להכיר את מגוון סוגי הכספות ומנגנוני הנעילה השונים ולדעת את דרך הטיפול הנכונה במקרה תקלה. לדוגמא כאשר נדרש פורץ כספות ברמת גן לכספת אשר ניתנת לפתיחה באמצעות כרטיס מגנטי מיוחד והכרטיס נשחק, פורץ כספות מקצועי משחזר עבור הלקוח את הקוד. סוגים אחרים הם כספות עם מנעול צילינדר, מנעול ביומטרי, מנעול דיגיטלי, ומנעול חשמלי. במקרים מסוימים נעשה שימוש בכמה סוגי מנעולים, ונדרשת הבנה מקצועית על מנת להצליח לפרוץ אותם. 


טיפול עצמאי בתקלה עלול להחמיר אותה

בכל מקרה בו לא ניתן לפתוח את הכספת יש לפנות לשירות של פורץ כספות מומחה. אולי אתה זקוק לפורץ כספות בתל אביב או אולי אתה זקוק לפורץ כספות ברמת גן, עבודת פורץ הכספות זו פעילות שגרה עבור הצוות הוותיק והמיומן של מנעולנים מקצוענים. הניסיון לפתוח לבד כספת שלא באמצעות מפתח או כרטיס עשוי לגרום לה נזק. פריצה חובבנית עלולה לגרום נזק למנגנון של הכספת שתורגש רק כעבור זמן מה. פריצה של כספת דורשת מיומנות ומומחיות ולכן חשוב להזמין את האדם המקצועי .ברק המהיר לשרותך בכל גוש דן- פנה אל פורץ כספות בתל אביב או פורץ כספות ברמת גן. צריך פורץ כספות? התקשר עכשיו לברק המהיר: 054-9317995✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995