מפתח לרכב

  • צריך לשכפל מפתח לרכב?
  • אבד לך המפתח או נגנב?
  • מחפש שירות מפתחות לרכב?

אל תשאיר את הדברים ליד המקרה ושכפל עוד היום מפתחות לרכב כך שלא תתקע לעולם בלי מפתח לרכב. שירות מקצועי ומהיר שמגיע עד לבית הלקוח.

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


למה לשכפל         

כמה פעמים מצאת את עצמך מחפש אחר צרור המפתחות. מפתחות כלל ומפתחות לרכב בפרט הם חפץ אשר יש לו נטייה ללכת לאיבוד. דווקא כשאתה הכי ממהר וצריך לצאת לעבודה, ללכת לסידורים או לאסוף את הילד מהגן המפתח נעלם. סיטואציה אחרת יכולה להיות כזו שיצאת מחוץ לבית וכשרצית לשוב אל הרכב גילית כי המפתח אינו איתך. אתה מתחיל להילחץ ולנסות לשחזר היכן שמת את המפתח, ולא מצליח להבין לאן הוא נעלם. אין דבר יותר מעצבן מאשר לגלות שאין לך כיצד להתמודד עם מפתח לרכב שנעלם. על מנת שלא תמצא עצמך חסר אונים מול מצבים אלו ואחרים, חשוב שתדאג לשכפל טרום המקרה מפתחות לרכב. 


שכפול מפתחות לרכב


בשונה משירות של שכפול מפתחות רגיל, שכפול מפתחות לרכב דורש מיומנות גבוהה ומקצועיות. חשוב לדעת שלא כל מנעולן יודע כיצד לשכפל בצורה נכונה מפתחת לרכב, ולכן לפני שמחליטים לאיזה מנעולן לפנות, יש לבדוק עימו שאכן הוא מומחה בתחום. לצד המקצועיות חשוב לבחור באיש מקצוע מהימן שישכפל עבורך מפתח לרכב ולא יעשה שימוש לא כשר במפתח שברשותו. שכפול של מפתחות לרכב דורש כלים מקצועיים, מכשור ספציפי ויד מנוסה, אחרת המפתח שישוכפל לא יתאים לרכב שלך. 


שכפול מפתחות הכוללים אימובילייזר

כיום רכבים רבים, ובעצם כמעט כל הרכבים מוגנים במערכת אזעקה. כאשר משכפלים מפתח לרכב יש לוודא שהוא כולל מתן מענה גם למערכת האימובילייזר המותקנת ברכב. רק אנשי מקצוע מקצועיים ומהימנים יוכלו לספק את השירות הכולל שלו אתה זקוק.


אל תחכה לרגע האחרון

כפי שכבר הוזכר קודם לכן, הצורך בשכפול של מפתח של רכב יכול לנסוע מסיבות שונות. מפתח לרכב שאבד, נגנב, נשבר, נעלם או כל סיבה אחרת. בגלל שכיחות המצבים בהם מפתח יכול לפתע להעלם, מומלץ מאוד לא לחכות שיקרה מקרה כזה ולדאוג מראש לכך שיהיה בידך לפחות עוד עותק של המפתח לרכב.


שירות 24/7


הצורך בשכפול מפתח שאבד לרכב או מפתח שנגנב יכול לקרות בזמנים הכי לא נוחים. לא פעם יש צורך בשירות שכפול המפתח דווקא בשעות הקטנות של הלילה או בשבתות וחגים. לפיכך טוב שיש אנשי מקצוע כמו ברק המהיר אשר מספקים שירות של שכפול מפתחות עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אנו לא מהססים להיענות במהירות שיא (עד 20 דקות) לכל קריאה של לקוחות בכל רחבי הארץ. אנו מגיעים עד לבית הלקוח ומספקים לו במקום שירות של שכפול המפתחות ומספקים מפתח לרכב שאבד.
צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995


✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995