החלפת צילינדר

  • לא מוצא את צרור המפתחות שלך?
  • המנעול בבית התקלקל?
  • זקוק לצילינדר חדש ואיכותי?

החלפת צילינדר על ידי מנעולן מקצועי ומיומן, שירות זמין ומיידי, 24/7. מנעולן מוסמך החלפה של צילינדר, באישור משטרת ישראל. זמינות מיידית באיזור המרכז!

>> זקוק לשירות מנעולן 24 שעות? לחץ כאן!
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות מנעולן מורשה  

החלפת צילינדר

על מנת שנחוש בטיחות בבית, אנו חייבים לדאוג לכך שתהיה בו דלת עם מערכת נעילה והגנה מספקת. חלק עיקרי במערכת נעילה הוא הצילינדר. צילינדר הוא החלק של המנעול אליו נכנס המפתח. מנעול הצילינדר הוא אחד מסוגי המנעולים הנפוצים בעולם, משמש לנעילה של בתים, רכבים, ומגוון דגמים כמו: מנעולי נעילה, מנעולי דלתות, רב בריח וכו'. מנעול צילינדר הוא מנעול איכותי ואמין ביותר. לרוב מנעול זה מבטיח שמירה והגנה לאורך שנים רבות. יש מספר מקרים בהם נדרשת החלפת צילינדר בדלת. החלפה זו צריכה להיעשות על ידי גורם מקצועי ומוסמך בלבד.

מתי לבצע החלפת צילינדר

  • אבדן של מפתח/ גניבה – במקרים בהם אתה לא מצליח להיזכר איפה שמת את המפתח, ולא מצליח למצוא אותו בשום מקום. או לחליפין אתה חושב כי יש סיכוי שהוא נגנב, מומלץ לשקול החלפת צילינדר בדלת. קיים סיכון גדול כי איבדת את המפתח בסמוך למקום מגוריך, והוא ימצא על ידי פורץ שיעשה בו שימוש.  
  • מעבר דירה – במידה ואתה עובר לדירה חדשה, בה התגוררו לפניך דיירים אחרים, מומלץ להחליף צילינדר. אינך יכול לדעת כמה דיירים התגוררו לפניך בדירה, ולא היית רוצה לחשוב שלכולם יש מפתח לדירה בה אתה נכנס לגור. החלפת צילינדר בדלת תבטיח לך שקט וביטחון מדאגות.  
  • פריצה לדירה – מקרה נוסף בו מומלץ להחליף את הצילינדר בדירה הוא במקרה ופרצו לך לדירה. במקרה כזה יש סיכוי שהפורץ דאג לשכפל את המפתח, והוא יכול להיכנס לדירה בכל עת שיחפוץ בכך, ובקלות. החלפת הצילינדר תבטיח לך שלא יתאפשר לפרוץ שוב בקלות.  
  • תקלה בצילינדר – החלפה של צילינדר מומלצת כאשר יש תקלה במנעול הצילינדר הקיים. במידה והניסיון לפתוח את הדלת לא פשרי, או שהמפתח לא נכנס במנעול, מומלץ לבדוק אפשרת של החלפת צילינדר. 
סוגים של מנעולי צילינדר

קיימים מגוון רחב של מנעולים הפועלים עם צילינדר, בעוביים ורוחביים שונים. פורץ מנעולים מקצועי ידע לזהות את סוג הצילינדר הדרוש, ולהתאים את המנעול האיכותי ביותר. קיימים פערי מחירים בין מנעולי צילינדרים שונים. יש צילינדרים מתקדמים הכוללים מנגנוני מגני שיכפול, שנועדו לא לאפשר את שיכפול המפתח על ידי גורמים לא רצויים. על מנת לשכפל מפתח מסוג כזה יש צורך בכרטיס מיוחד.

החלפת צילינדר מקצועית

התקנת צילינדר בצורה מקצועית היא זו שתבטיח כי ביתך שמור ומוגן מפריצות. יש באפשרותך לנסות ולהחליף לבד את הצילינדר. הדבר כרוך בביצוע פעולות שאם לא יודעים בדיוק כיצד לבצע אותן, הדבר עשוי לגרום נזק למנעול. החלפת הצילינדר דורשת שימוש בציוד מקצועי , אחרת עשויה לפגוע ברמת הבטיחות של מנגנון הנעילה. הדרך היעילה והבטוחה להחליף צילינדר היא להזמין חברה מקצועית, המתמחה ומיומנת בכך. החלפת צילינדר בדלת מותרת למנעולן מורשה, אשר יש בידו אישור ממשטרת ישראל.


מחפש מנעולן? התקשר לברק עכשיו: 054-9317995

✔ תוך 20 דקות אצלך (או קודם)

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995


מבצע מנעולן מומלץ

צריך מנעולן?

התקשר עכשיו
054-9317995